UA-65136003-2
RealExpert Success s kůží na trhu!
14. 03. 2019

RealExpert Success s kůží na trhu!

Na co si dát pozor při prodeji/pronájmu nemovitostí!

 

Některé kanceláře Vám slíbí hory, doly!  Při obchodu zjistíte, že tady něco nehraje? Realitní makléř, pro veřejnost často znamená podvodník nebo zloděj. Rozhodli jsme se změnit pohled na práci realitních kanceláří. Protože, když dělají dva totéž, rozhodně to totéž není. Podívejte se s námi pod obal naší kanceláře! Ukážeme Vám, na co si u prodejů či pronájmu nemovitosti dát pozor. Specialisté RealExpert Success ukazují, s čím se v praxi setkávají!

 

Jak poznám realitního specialistu od realiťáka z ulice?

 

Tereza Korbelářová – specialistka prodeje nemovitostí

Specialista má přehled o cenách nemovitostí a nabídce v lokalitě, které se věnuje. Účel prvotní schůzky je zjištění očekávání, představy, podmínky klienta a reálná možnost tyto podmínky splnit. Specialista konzultaci poskytne zdarma! Druhým bodem bývá ověření živnostenského rejstříku. Ať tomu budete věřit nebo ne i dnes najedete realiťáka bez oprávnění činnost provozovat. Specialista Vás pozve do své kanceláře a dopodrobna rozebere strategii prodeje či pronájmu. S realiťákem se sejdete povětšinou mimo kancelář, jeho historii prodaných/pronajatých nemovitostí stěží dohledáte! Neméně významným bodem je schopnost specialisty poskytnout Vám služby od A- Z. Nenabídne Vám pouze zprostředkování prodeje/pronájmu. Realitní specialista sjedná schůzku s hypotečním poradcem, vyřídí daně, má po ruce zkušeného advokáta, spolupracuje s profesionálním fotografem, v případě potřeby zajistí úklid nemovitosti či zvelebení zahrady. Realiťák z ulice nedokáže obstarat tyto služby, nemá za sebou silný tým a potřebné zkušenosti. 

 

Můj právník nebo právník realitní kanceláře?

 

Miroslav Fron – specialista prodeje nemovitostí

Právní zástupci mají velký záběr právní problematiky, které se věnuje. Právní zástupce spolupracující s realitní kanceláří se prodeji/pronájmu nemovitostí věnuje na plný úvazek. Díky své odbornosti a zkušenostem proto dokáže poskytnout služby na velmi vysoké úrovni.

 

Můžu prodat za co možná nejvíc?

Dr. Josef Mrňous – specialista prodeje nemovitostí

 

Jistě že ano! Pokud spolupracujete s realitním specialistou, prezentace Vaší nemovitosti může její konečnou cenou výrazně zvýšit. Moderní realitní kanceláře dokážou nejen pracovat s nabídkou a poptávkou, ale také realizovat licitační prodej. Licitační prodej umožní prodávajícímu vybírat z většího množství zájemců o nemovitost. Specialista prodeje s prodávajícím vybere kupujícího a dohlédne a hladký průběh obchodu.

RealExpert Success
Autor: RealExpert Success

 
 
Představujeme Vám první pobočku RealExpert Success, pobočku realitní značky RealExpert.
Profesionální tým realitních makléřů s 20 léty praxe na trhu.
 
Naše práce nás baví! Pro své klienty hledáme optimální řešení jejich požadavků.
 
S každým klientem jednáme individuálně a provizi považujeme za odměnu poskytnutou za perfektně provedené služby. Díky komplexnosti našich služeb jsme schopni Vám nabídnout ucelený servis od A-Z. Specializujeme se na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a celém Středočeském kraji. Problém šak není domluvit se na prodeji v rámci celé České republiky.
 
Na Vašše přání jsme do nabídky služeb zařadili průzkum trhu, tržní odhady nemovitostí, poradenství a zprostředkování financování a nově také spopupráci s úklidovou a zahradinckou společností.
 
Obchodní vztahy budujeme na principech důvěry, vzájemného porozumění a transparentnosti jednotlivých kroků obchodu. Těchto principů si velice vážíme a jako poděkování odvádíme svou práci na špičkové úrovni.
 
Jdeme s dobou! Točíme pro Vás video prohlídky, využíváme nejfundovanější fotografy z oboru, vytváříme Home Stagini, prezentujeme Vaši nemovitost na sociálních sítích. Vše s jasným cílem! Prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší možnou cenu k Vaší úplné spokojenosti.
 
Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři může být nemalý. Přečtěte si naše tipy a články. Věříme, že Vám tyto informace budou k užitku a zvolíte při prodeji či pronájmu nemovitosti správnou cestu.
 
Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Naše reference mluví za nás. Vážíme si Vaší důvěry a děkujeme Vám, že ji do nás opakovaně vkládáte!
 
Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi setkáme u dobré kávy.
 

E-book zdarma

7 největších chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů

E-book zdarma

7 největších chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů