30 let Asociace realitních kanceláří České republiky
23. 07. 2021

30 let Asociace realitních kanceláří České republiky

V životě jsou totiž milníky, které stojí za to slavit. Třicátiny mezi ně bezesporu patří! Ať už v životě lidském, tak v případě organizací. Asociaci realitních kanceláří České republiky se podařilo úspěšně dosáhnout této mety a my věříme, že se dočká ještě mnoha dalších kulatin.

Přijďte s námi výročí založení Asociace realitních kanceláří České republiky oslavit!

Kdy?                              V pátek 20. srpna 2021 od rána až do půlnoci.

Kde?                              Ve Žlutých lázních v Praze

Co se bude dít?           Velká neformální oslava při sportu, hudbě, zábavě, jídle i pití.

Vstup?                          Každý realitní makléř, který se na ARK ČR písemně přihlásí

Kde se registrovat?     arkcr@arkcr.cz (zpět obdržíte veškeré informace a podmínkách účasti)

V rámci celodenního bohatého programu pro dospělé i děti během dne všem náladu vylepší například skupina Maxim Turbulence, a večer můžete očekávat špičkový koncert kdy všem zazpívá a zahraje Xindl X s kapelou. Ale to není zdaleka vše.
Prostě přijďte, přijeďte a uvidíte

V dnešní době není snadné plánovat setkání. Vše se více než rok odehrávalo většinou on-line… Ale přesto se nám v „okénku rozvolnění“ podařilo již v loňském roce zorganizovat velmi úspěšný první ročník Beachvolejbalového turnaje o pohár prezidenta ARK ČR. A tak jsme se i v rámci oslav třicátého výročí založení Asociace rozhodli uspořádat neformální oslavy a akci zahájit turnajem v beachvolejbalu.

A protože z loňského ročníku víme, že se účastní nejen do turnaje přihlášení realiťákci, ale také v hojné míře jejich fanoušci, (ať už rodinní příslušníci, včetně dětí, tak ostatní členi z realitních kanceláří toho, kterého hráče), bude program již od začátku turnaje podpořen nejrůznějšími doprovodnými zábavnými akcemi.

Takže přijďte a oslavujte s námi!

Vězte, že „možná přijde i kouzelník“.

https://www.arkcr.cz/30-let-asociace-realitnich-kancelari-ceske-republiky/

Success Brokers
Autor: Success Brokers

 
 
Jsme realitní kancelář, která je na trhu od roku 2006 a věnuje se prodeji a pronájmu domů, bytů, komerčních prostor a pozemků v Praze a okolí do 150km. Zakládáme si na lidským přístupu, naše práce nás baví a děláme ji srdcem. Provizi tak bereme jako zaslouženou odměnu za kvalitní a profesionální práci.


S každým klientem jednáme individuálně.  V roce 2018 jsme rošířili naše služby o zahradní , úklidovou a malířskou činnost. Samozřejmostí je financování při prodeji nemovitosti. Skoro při každé prezentaci nemovitosti používáme moderní nástroje jako je videoprohlídka a profesionální fotograf.

Jednatelkou společnosti je Hana Petržílková, která je na trhu realit od roku 2006 a v současné době vede realitní kancelář, vzdělává realitní makléře pro www.realitnityden.cz a sama se věnuje prodeji nemovitostí.

Záleží nám na tom aby klientský servis byl odveden na profesionální úrovni. Klienti jsou u nás  na 1. místě. Vzájemně spolupracujeme s realitními makléři z jiných realitních kanceláří. Odborně se vzděláváme a doplňujeme své znalosti na realitních kongresech.

 
Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Naše reference mluví za nás. Vážíme si Vaší důvěry a děkujeme Vám, že ji do nás opakovaně vkládáte!
 
Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte nás kontaktovat.
 
Slovo naší jednatelky nalenete zde Více

Newsletter

Odebírejte náš newsletter, aby Vám už nic ze světa realit neuniklo. Pokud se přihlásíte, můžeme Vám slíbit spoustu triků a tipů týkající se nejen realit a realitních novinek, ale také výhodné nabídky našich služeb. A to už se vyplatí, ne?

zpracováním osobních údajů