Hledáte nemovitost k pronájmu?  Realitní makléř Vám ušetří spoustu času a peněz
23. 01. 2020

Hledáte nemovitost k pronájmu? Realitní makléř Vám ušetří spoustu času a peněz

Hledáte ideální nemovitost k pronájmu, ale bohužel ji stále nemůžete najít? Nemáte dostatek času neustále brouzdat na inzertních serverech? Makléři, ani majitelé nemovitostí Vám na dotazy nereagují? V dnešní době se poptávkami moc realitních kanceláří nezabývá, i když je poptávek na každém rohu až moc. Naše makléřka Alča Petržílková se poptávajícím klientům věnuje od počátku své realitní kariéry a odpoví na otázky, které možná napadají i Vás.

Jaké podklady bych měl dodat makléři, aby mi našel ideální nemovitost?

Mezi nejdůležitější informace, které byste makléři měli podat, patří lokalita, dispozice nemovitosti, velikost, váš finanční budget, doba pronájmu a zdali v nemovitosti chcete trvalé bydliště, nebo sídlo firmy. Pokud máte nějaké dluhy, exekuce, nebo insolvence, určitě to makléři sdělte. Může nastat situace, kdy si klienta majitel nemovitosti ověří v dostupných rejstřících a na základě této informace si Vás nevybere. Makléř od Vás všechny tyto informace posbírá a sepíše s Vámi jednoduchou zprostředkovatelskou smlouvu. Zatímco byste trávili několik hodin brouzdáním na internetu, můžete si v klidu po pracovním týdnu odpočinout. Vše za vás totiž udělá realitní makléř.

Co všechno za mě může vyřídit makléř a co musím sám?

V praxi takováto spolupráce funguje tak, že makléři sdělíte svůj harmonogram a on dle něj domlouvá prohlídky. Do emailu Vám bude posílat nabídky nemovitostí a vy budete vybírat, které chcete vidět. Makléř vám domluví prohlídky s majiteli, popřípadě s jinými realitními makléři, na které by vás měl doprovázet. Před schůzkou zjistí všechny důležité aspekty nemovitosti a smluvního vztahu. Pokud vám makléř nalezne vysněnou nemovitost, zpracuje nájemní smlouvu, kterou má připravenou od právní kanceláře. Po podepsání nájemní smlouvy by vám měl být k ruce po celý smluvní vztah. V případě jakékoliv problému by Vám měl makléř podat pomocnou ruku a minimálně Vám poradit. Na Vás v podstatě zůstává jediné – rozhodnout se.

Kolik mě budou stát služby realitního makléře?

Určitě není striktně daná výše odměny realitního makléře. Vše záleží na domluvě obou stran. U většiny levnějších pronájmu je provize makléři ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH. U dražších nemovitostí je to na individuální domluvě s daným makléřem. Mějte ale na paměti, že pokud Vám makléř najde nemovitost, určitě si za odvedenou práci bude nárokovat zaslouženou odměnu.

Success Brokers
Autor: Success Brokers

 

 

Jsme realitní kancelář, která je na trhu od roku 2006 a věnuje se prodeji a pronájmu nemovitostí v Praze a okolí. Zakládáme si na lidským přístupu, naše práce nás baví a děláme ji srdcem. Provizi tak bereme jako zaslouženou odměnu za kvalitní a profesionální práci.

S každým klientem jednáme individuálně.  V roce 2018 jsme rošířili naše služby o zahradní úklidovou a malířskou činnost. Samozřejmostí je financovaní při prodeji nemovitosti. Skoro při každé prezentaci nemovitosti používáme moderní nástroje jako je videoprohlídka a profesionální fotograf.

Jednatelkou společnosti je Hana Petržílková, která je na trhu realit od roku 2006.

Po 10-ti letech si otevřela svou vlastní realitní kancelář. Zároveň je členem Asociační rady v Asociaci realitních kanceláří.

Záleží nám na tom, aby klientský servis byl odveden na profesionální úrovni.

Klienti jsou u nás na vždy a pouze na 1. místě.

Vzájemně spolupracujeme s realitními makléři z jiných realitních kanceláří.

Odborně se vzděláváme a doplňujeme své znalosti na realitních kongresech.

 
Slovo naší jednatelky nalenete zde Více

Newsletter

Odebírejte náš newsletter, aby Vám už nic ze světa realit neuniklo. Pokud se přihlásíte, můžeme Vám slíbit spoustu triků a tipů týkající se nejen realit a realitních novinek, ale také výhodné nabídky našich služeb. A to už se vyplatí, ne?

zpracováním osobních údajů