NEXT REALITY je hlavním partnerem CZECH MASTERS
23. 07. 2021

NEXT REALITY je hlavním partnerem CZECH MASTERS

Bez ohledu na to, že má série v názvu „european“, jedná se o světovou akci s nejlepšími profesionálními golfisty a samozřejmě s účastí českých reprezentantů v čele s Ondřejem Lieserem. Spolu s ním budou mimo jiné bojovat o skleněnou trofej ve tvaru krystalu Belgičan Thomas Pieters, dvojnásobný vítěz Czech Masters, nebo Padraig Harrington, dvojnásobný vítěz britského The Open a vítěz PGA Championship, což jsou turnaje nejvyšší kategorie „major“. Zároveň je Harrington kapitánem týmu Evropy pro letošní duel Ryder Cupu se Spojenými státy. Hráči si rozdělí na odměnách za umístění 1 milion EURO.

NEXT REALITY je i letos jedním z hlavních partnerů a tak Vás, naše klienty, srdečně zveme na náš stánek. Přijďte se s námi pozdravit, dát si kávu nebo si třeba zasoutěžit o hodnotné ceny.

Vstupenky na turnaj lze zakoupit zde 

Success Brokers
Autor: Success Brokers

 
 
Jsme realitní kancelář, která je na trhu od roku 2006 a věnuje se prodeji a pronájmu domů, bytů, komerčních prostor a pozemků v Praze a okolí do 150km. Zakládáme si na lidským přístupu, naše práce nás baví a děláme ji srdcem. Provizi tak bereme jako zaslouženou odměnu za kvalitní a profesionální práci.


S každým klientem jednáme individuálně.  V roce 2018 jsme rošířili naše služby o zahradní , úklidovou a malířskou činnost. Samozřejmostí je financování při prodeji nemovitosti. Skoro při každé prezentaci nemovitosti používáme moderní nástroje jako je videoprohlídka a profesionální fotograf.

Jednatelkou společnosti je Hana Petržílková, která je na trhu realit od roku 2006 a v současné době vede realitní kancelář, vzdělává realitní makléře pro www.realitnityden.cz a sama se věnuje prodeji nemovitostí.

Záleží nám na tom aby klientský servis byl odveden na profesionální úrovni. Klienti jsou u nás  na 1. místě. Vzájemně spolupracujeme s realitními makléři z jiných realitních kanceláří. Odborně se vzděláváme a doplňujeme své znalosti na realitních kongresech.

 
Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Naše reference mluví za nás. Vážíme si Vaší důvěry a děkujeme Vám, že ji do nás opakovaně vkládáte!
 
Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte nás kontaktovat.
 
Slovo naší jednatelky nalenete zde Více

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Newsletter

Odebírejte náš newsletter, aby Vám už nic ze světa realit neuniklo. Pokud se přihlásíte, můžeme Vám slíbit spoustu triků a tipů týkající se nejen realit a realitních novinek, ale také výhodné nabídky našich služeb. A to už se vyplatí, ne?

zpracováním osobních údajů