Sehnat dobrou úklidovou je oříšek
23. 07. 2021

Sehnat dobrou úklidovou je oříšek

Jaké služby poskytuje úklidová firma?

Není úklidovka jako úklidovka. Na trhu je hodně úklidových společnosti, je ale třeba se podívat na jejich specializace. Některé úklidové firmy mají ve své hlavní činnosti pouze průmyslové úklidy, pravidelné úklidy domácností, pravidelné úklidy kancelářských prostor a samozřejmostí je generální úklid. V minulém roce se hodně rozmohlo čištění ozonem. 

Co je Vaše specializace?

Vzhledem k tomu, že naše úklidovka vznikla na základě poptávky klientů v realitní kanceláři NEXT REALITY EXPERT, tak naší specializací jsou jednorázové úklidy bytů a domů, pravidelné úklidy kancelářských a obchodních prostor.

Máte pojištění?

Ano máme profesní pojištění, které nám pokrývá případné škody které můžou naši zaměstnanci omylem způsobit. Naši zaměstnanci jsou perfektně vyškoleni, máme perfektní vedení a díky němu je vše pod kontrolou a ještě jsme naše pojištění nevyužili.

Kolik stojí Vaše služby?

Naše služby jsou nastavené vždy na míru našim klientům. Vždy se jedeme nejdříve podívat co bude třeba uklidit,, kolik na to budeme potřebovat lidí a co je třeba ještě zařídit než se vrhneme do samotného úklidu. Běžne spočítáme klientovi cenovou nabídku a teprve potom začneme s úklidem. Záleží hodně na klientovi, jaké má představy. Například pro jednu firmu kterou uklízíme kanceláře zajišťujeme i hygienické potřeby, mimo běžný pravidelný úklid. 

Vždycky záleží zda li se jedná o generální nebo pravidelný úklid, od toho se odvíjí cena. Samozřejmě o velikosti domu, bytu nebo kanceláří. Dle toho pak víme kolik lidí je třeba.

U některých pravidelných úklidů domácnosti nakupujeme drogerii či občas spravíme co je třeba.

S kým spolupracujete?

Spolupracujeme s realitními makléři, realitními kancelářemi, zahradní firmou, malířema a stavební firmou.

Na koho se máme obrátit, pokud si chceme objednat Vaší službu?

Máme obchodní oddělení ve kterém pracuje paní Hana Nejmanová se kterou domluvíte veškeré podrobnosti.

Tel.: 739 017 666

www.uspesnauklidovka.cz

 

Success Brokers
Autor: Success Brokers

 
 
Jsme realitní kancelář, která je na trhu od roku 2006 a věnuje se prodeji a pronájmu domů, bytů, komerčních prostor a pozemků v Praze a okolí do 150km. Zakládáme si na lidským přístupu, naše práce nás baví a děláme ji srdcem. Provizi tak bereme jako zaslouženou odměnu za kvalitní a profesionální práci.


S každým klientem jednáme individuálně.  V roce 2018 jsme rošířili naše služby o zahradní , úklidovou a malířskou činnost. Samozřejmostí je financování při prodeji nemovitosti. Skoro při každé prezentaci nemovitosti používáme moderní nástroje jako je videoprohlídka a profesionální fotograf.

Jednatelkou společnosti je Hana Petržílková, která je na trhu realit od roku 2006 a v současné době vede realitní kancelář, vzdělává realitní makléře pro www.realitnityden.cz a sama se věnuje prodeji nemovitostí.

Záleží nám na tom aby klientský servis byl odveden na profesionální úrovni. Klienti jsou u nás  na 1. místě. Vzájemně spolupracujeme s realitními makléři z jiných realitních kanceláří. Odborně se vzděláváme a doplňujeme své znalosti na realitních kongresech.

 
Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Naše reference mluví za nás. Vážíme si Vaší důvěry a děkujeme Vám, že ji do nás opakovaně vkládáte!
 
Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte nás kontaktovat.
 
Slovo naší jednatelky nalenete zde Více

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Newsletter

Odebírejte náš newsletter, aby Vám už nic ze světa realit neuniklo. Pokud se přihlásíte, můžeme Vám slíbit spoustu triků a tipů týkající se nejen realit a realitních novinek, ale také výhodné nabídky našich služeb. A to už se vyplatí, ne?

zpracováním osobních údajů