Spolupracujeme s Českomoravským realitním fondem
23. 07. 2021

Spolupracujeme s Českomoravským realitním fondem

V rámci spolupráce našim klientům zajistíme komplexní analýzu obchodu, právní a daňový servis týmů špičkových odborníků a především transparentnost obchodů v rámci vlastní aplikace na nákup a prodej. ČMRF pomáhá NEXT REALITY uskutečnit výkupy nemovitostí v nejkratším možném čase, včetně investicí. Disponuje detailním přehledem dražeb, kterých se aktivně účastní a vykupuje nemovitosti. Makléřům NEXT REALITY dodává dostatek zakázek k prodeji. V neposlední řadě zajišťuje rychlý a spolehlivý právní servis.

Českomoravský realitní fond a.s. obchoduje s “rychloobrátkovými” nemovitostmi v hodnotě od stovek tisíc, až milionů Kč.

Společnost byla založena v roce 2018 Miroslavem Jonášem a Romanem Vlasákem, spoluzakladatelem realitní sítě NEXT REALITY GROUP a.s. Oba majitelé mají více než patnáctiletou zkušenost ve vedoucích pozicích realitních společností s miliardovými obraty. Českomoravský realitní fond, a.s. se zabývá nákupem a prodejem retailových nemovitostí (byty, domy, menší pozemky, zemědělská půda). Nabízí řešení i u složitých a zadlužených nemovitostí, zatížených právním omezením, exekucemi či insolvencí.

Success Brokers
Autor: Success Brokers

 
 
Jsme realitní kancelář, která je na trhu od roku 2006 a věnuje se prodeji a pronájmu domů, bytů, komerčních prostor a pozemků v Praze a okolí do 150km. Zakládáme si na lidským přístupu, naše práce nás baví a děláme ji srdcem. Provizi tak bereme jako zaslouženou odměnu za kvalitní a profesionální práci.


S každým klientem jednáme individuálně.  V roce 2018 jsme rošířili naše služby o zahradní , úklidovou a malířskou činnost. Samozřejmostí je financování při prodeji nemovitosti. Skoro při každé prezentaci nemovitosti používáme moderní nástroje jako je videoprohlídka a profesionální fotograf.

Jednatelkou společnosti je Hana Petržílková, která je na trhu realit od roku 2006 a v současné době vede realitní kancelář, vzdělává realitní makléře pro www.realitnityden.cz a sama se věnuje prodeji nemovitostí.

Záleží nám na tom aby klientský servis byl odveden na profesionální úrovni. Klienti jsou u nás  na 1. místě. Vzájemně spolupracujeme s realitními makléři z jiných realitních kanceláří. Odborně se vzděláváme a doplňujeme své znalosti na realitních kongresech.

 
Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Naše reference mluví za nás. Vážíme si Vaší důvěry a děkujeme Vám, že ji do nás opakovaně vkládáte!
 
Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte nás kontaktovat.
 
Slovo naší jednatelky nalenete zde Více

Newsletter

Odebírejte náš newsletter, aby Vám už nic ze světa realit neuniklo. Pokud se přihlásíte, můžeme Vám slíbit spoustu triků a tipů týkající se nejen realit a realitních novinek, ale také výhodné nabídky našich služeb. A to už se vyplatí, ne?

zpracováním osobních údajů