Jak mít prezentaci nemovitosti v malíčku?
15. 04. 2019

Jak mít prezentaci nemovitosti v malíčku?

Nejúspěšnější realitní specialistka společnosti za rok 2018 Tereza Korbelářová se s námi podělila o své zkušenosti z oblasti prezentace nemovitostí. Její lidský přístup a cit pro obchod cítíte v každé větě. Proč je prezentace nemovitosti důležitá, na co při prezentaci nezapomenout a jak se vyhnout prezentaci kýče? Na tyto otázky nám odpověděla u hrnku dobré kávy.

Cvak je jen začátek..
01. 04. 2019

Cvak je jen začátek..

Jindřich Mynařík se stal našim kolegou minulý rok. S prodejem nemovitostí se setkával už předtím, než k nám nastoupil. Prodával svůj ateliér, se ženou byt a kupovali vlastní dům. Dříve jej ani nenapadlo, že by někdy mohl být realitním specialistou i on sám. Získané poznatky se pak rozhodl zúročit. Do RealExpert Success přinesl zkušenosti z mnoha let praxe s fotografováním. Pár rad, jak správně nafotit nemovitost, nám teď zodpoví.

Jsem cizinec a hledám byt v Praze!
22. 03. 2019

Jsem cizinec a hledám byt v Praze!

Stěhujete se do hlavního města, nemáte českou občanku a nemáte kde bydlet?  Nelehká situace, která však má řešení! Jaké postoje mají čeští majitelé k nájemníkům cizincům? Co všechno čeká majitele, kteří chtějí svou nemovitost pronajmout cizincům? Vyžaduje obchod s cizincem něco specifického? Na tyhle otázky odpověděla realitní specialistka Ing. Jelena Pelánková

RealExpert Success s kůží na trhu!
14. 03. 2019

RealExpert Success s kůží na trhu!

Některé kanceláře Vám slíbí hory, doly!  Při obchodu zjistíte, že tady něco nehraje? Realitní makléř, pro veřejnost často znamená podvodník nebo zloděj. Rozhodli jsme se změnit pohled na práci realitních kanceláří. Protože, když dělají dva totéž, rozhodně to totéž není. Podívejte se s námi pod obal naší kanceláře! Ukážeme Vám, na co si u prodejů či pronájmu nemovitosti dát pozor. Specialisté RealExpert Success ukazují, s čím se v praxi setkávají!

Pronájmy rychle, bezpečně a hlavně pohodlně
01. 02. 2019

Pronájmy rychle, bezpečně a hlavně pohodlně

Karel Lagron manažer oddělení pronájmů, stálice společnosti RealExpet Success, úspěšný makléř a velmi tolerantní mentor. Několika násobný nejúspěšnější makléř oddělení pronájmů. Makleřině obětuje celý svůj kariérní život (20. let). Co se změnilo od doby, kdy jste v realitách začínal? Jak z člověka udělat úspěšného realitního makléře? S čím nováčci nejvíce bojují? Na tyhle a další otázky nám Karel odpověděl v krátkém rozhovoru.

Rostu, rosteš, rosteme
24. 01. 2019

Rostu, rosteš, rosteme

Společnost RealExpert Success  naslouchá svým klientům, proto se rozhodla společně s odborníkem Jaroslavem Novákem rozšířit své služby o zahradnické práce. Jaroslav se zahradničení věnuje x let. Díky svému odbornému vzdělání a praxi v oboru Jaroslav dokáže splnit vysoké očekávání nejnáročnějších klientů. Neustále vzdělávání se v oboru a sledování trendů je pro Jaroslava samozřejmostí. S radostí Vám představujeme spojení dvou silných hráčů a vznik společnosti Success Garden s.r.o.

Vánoce v realitce!
11. 12. 2018

Vánoce v realitce!

Hanka Petržílková realitní specialistka, jednatelka realitní kanceláře, výborná kolegyně a pokroková šéfová! Tentokrát v málém ohlednutí za rokem 2018. Co se změnilo, co nás čeká a na co se můžeme těšit v roce 2019?

Raketové starty!
26. 11. 2018

Raketové starty!

Alča překvapila svými schopnostmi a nezlomnou vůlí. Do své realitní kariéry se opřela naplno a skvělé výsledky přirozeně následovaly. Za velmi krátký čas se dokázala v realitní problematice zorientovat. Stala se tak velmi hodnotným členem týmu oddělení pronájmů!

Nákup a prodej pozemku, jak neudělat chybu!
12. 11. 2018

Nákup a prodej pozemku, jak neudělat chybu!

Specialista prodeje pozemků Miroslav Fron se činnosti naplno věnuje délenež 5 let. Za svou realitní kariéru se setkal s možným i nemožným. Úspěšně zrealizoval přes 500 obchodů. Se svým typickým nadhledem, zrealizuje, jakýkoliv obchod v sektoru nemovitostí.

RealExpert Success vstaň a makej!

RealExpert Success vstaň a makej!

Obchodu s nemovitostmi věnuje celý svůj profesní život. V dětství se při prodeji bytu todičů poprvé setkala s prací realitního specialisty, v tu chvíli věděla, že to je to pravé. Vytyčila si jasný cíl! Vlastnit, vést svoji realitní kancelář a plnit klientům jejich sny o bydlení.