Články

5. rad jak najít pronájem v Praze? S realitní kanceláří nebo bezrealitky?

Realitní trh v Praze zažívá zlom a sehnat i průměrné bydlení za přijatelnou cenu začíná být pěkně tvrdý oříšek. Končí Vám nájemní smlouva? Musíte se narychlo odstěhovat? Dostali jste práci v Praze, nebo začínáte v Praze studovat?  Připravili jsme pro Vás 5. rad „ jak najít pronájem v Praze“.  Ať to zkusíte přes realitní kancelář, sociální sítě nebo přes výběrové řízení městské části, držíme Vám palce.

Celý článek

Co dělat, když se moje nemovitost neprodává? Jak to vidí realitní makléř!

Snažili jste se udělat kvalitní fotky, napsat poutavý inzerát, aktivně oslovit známé a pořád se na Vaší nemovitost nikdo neozývá? Trpělivě čekáte na ohlas a týdny ubíhají. V čem je síla realitní kanceláře? Jak na prodej nemovitosti bez zbytečných chyb? Realitní makléř Vám prozradí své zkušenosti. Protože každá nemovitost má svého kupce.

Vlastníte nemovitost, pokoušíte si ji prodat a pořád nic? Co s tím?

Celý článek

Jak mít prezentaci nemovitosti v malíčku?

Nejúspěšnější realitní specialistka společnosti za rok 2018 Tereza Korbelářová se s námi podělila o své zkušenosti z oblasti prezentace nemovitostí. Její lidský přístup a cit pro obchod cítíte v každé větě. Proč je prezentace nemovitosti důležitá, na co při prezentaci nezapomenout a jak se vyhnout prezentaci kýče? Na tyto otázky nám odpověděla u hrnku dobré kávy.

Celý článek

Cvak je jen začátek..

Jindřich Mynařík se stal našim kolegou minulý rok. S prodejem nemovitostí se setkával už předtím, než k nám nastoupil. Prodával svůj ateliér, se ženou byt a kupovali vlastní dům. Dříve jej ani nenapadlo, že by někdy mohl být realitním specialistou i on sám. Získané poznatky se pak rozhodl zúročit. Do RealExpert Success přinesl zkušenosti z mnoha let praxe s fotografováním. Pár rad, jak správně nafotit nemovitost, nám teď zodpoví.

Celý článek

Jsem cizinec a hledám byt v Praze!

Stěhujete se do hlavního města, nemáte českou občanku a nemáte kde bydlet?  Nelehká situace, která však má řešení! Jaké postoje mají čeští majitelé k nájemníkům cizincům? Co všechno čeká majitele, kteří chtějí svou nemovitost pronajmout cizincům? Vyžaduje obchod s cizincem něco specifického? Na tyhle otázky odpověděla realitní specialistka Ing. Jelena Pelánková

Celý článek

RealExpert Success s kůží na trhu!

Některé kanceláře Vám slíbí hory, doly!  Při obchodu zjistíte, že tady něco nehraje? Realitní makléř, pro veřejnost často znamená podvodník nebo zloděj. Rozhodli jsme se změnit pohled na práci realitních kanceláří. Protože, když dělají dva totéž, rozhodně to totéž není. Podívejte se s námi pod obal naší kanceláře! Ukážeme Vám, na co si u prodejů či pronájmu nemovitosti dát pozor. Specialisté RealExpert Success ukazují, s čím se v praxi setkávají!

Celý článek

Pronájmy rychle, bezpečně a hlavně pohodlně

Karel Lagron manažer oddělení pronájmů, stálice společnosti RealExpet Success, úspěšný makléř a velmi tolerantní mentor. Několika násobný nejúspěšnější makléř oddělení pronájmů. Makleřině obětuje celý svůj kariérní život (20. let). Co se změnilo od doby, kdy jste v realitách začínal? Jak z člověka udělat úspěšného realitního makléře? S čím nováčci nejvíce bojují? Na tyhle a další otázky nám Karel odpověděl v krátkém rozhovoru.

Celý článek

Rostu, rosteš, rosteme

Společnost RealExpert Success  naslouchá svým klientům, proto se rozhodla společně s odborníkem Jaroslavem Novákem rozšířit své služby o zahradnické práce. Jaroslav se zahradničení věnuje x let. Díky svému odbornému vzdělání a praxi v oboru Jaroslav dokáže splnit vysoké očekávání nejnáročnějších klientů. Neustále vzdělávání se v oboru a sledování trendů je pro Jaroslava samozřejmostí. S radostí Vám představujeme spojení dvou silných hráčů a vznik společnosti Success Garden s.r.o.

Celý článek

Vánoce v realitce!

Hanka Petržílková realitní specialistka, jednatelka realitní kanceláře, výborná kolegyně a pokroková šéfová! Tentokrát v málém ohlednutí za rokem 2018. Co se změnilo, co nás čeká a na co se můžeme těšit v roce 2019?

Celý článek

Raketové starty!

Alča překvapila svými schopnostmi a nezlomnou vůlí. Do své realitní kariéry se opřela naplno a skvělé výsledky přirozeně následovaly. Za velmi krátký čas se dokázala v realitní problematice zorientovat. Stala se tak velmi hodnotným členem týmu oddělení pronájmů!

Celý článek