Nemovitosti zatížené věcným břemenem
26. 11. 2020

Nemovitosti zatížené věcným břemenem

Slyšeli jste už někdy tento pojem? Občanský zákoník dělí věcná břemena na tzv. služebnosti a reálná břemena. Jaké druhy služebností existují, k čemu služebnosti slouží a jaká bývá jejich nejčastější využitelnost v praxi. A myslíte si, že vám se to nemůže stát? Nikdy neříkejte nikdy! Protože pokud si hodláte koupit nemovitost, můžete se při hledání bytu či domu setkat s případy, kdy je nemovitost zatížena věcným břemenem.

V partnerství je síla! NEXT REALITY EXPERT

V partnerství je síla! NEXT REALITY EXPERT

Vážení klienti,

dovolte nám informovat Vás o velké realitní novince!

Naše realitní kancelář Success Brokers s.r.o. se stala členem české sítě realitních kanceláří NEXT REALITY. Tímto krokem Vám budeme moci nabídnout širší služby při prodeji, pronájmu nebo nákupu nemovitostí. 

Zároveň máme pro Vás přichystané zahradní a úklidové služby. 

Nově naše služby budou rozšířeny i o profesionální finanční poradenství společnosti Partners.

Adresa naší kanceláře je stále stejná - Španělská 770/2, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, 4. patro.

 

Co ale zůstává, je naše maximální osobní péče o Vás, naše klienty.

 

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a těšíme se na další spolupráci.

 

 

Hana Petržílková

jednatelka společnosti

e: expert@nextreality.cz

www.nextrealityexpert.cz 

 

next_partner_logo_expert_vertical  

Jak prodat nemovitost s hypotékou?
17. 07. 2020

Jak prodat nemovitost s hypotékou?

Chcete prodat svou nemovitost a splácíte hypoteční úvěr? Kde začít? Vybrali jsme pro Vás realitní makléřku a majitelku realitní, zahradní a úklidové společnosti Hanku Petržílkovou, která vám popíše pár základních principů a informací bez kterých svou nemovitost prostě neprodáte.

Výhradní nebo nevýhradní prodej?
07. 05. 2020

Výhradní nebo nevýhradní prodej?

Přemýšlíte stále častěji zda prodat svoji nemovitost a říkáte si, jak ji prodat nejlépe a za co nejvyšší cenu? Budu nemovitost prodávat sám nebo mám vybranou nějakou realitní kancelář, která se o prodej mé nemovitosti postará výhradně? Případně dám svou nemovitost více realitním kancelářím?

Jak se změnily podmínky úvěrů v době koronavirové?
30. 04. 2020

Jak se změnily podmínky úvěrů v době koronavirové?

Pandemie koronaviru obrátila náš každodenní život vzhůru nohama. Řadě domácností kvůli nouzovému stavu rapidně poklesly příjmy a bez nich se spotřebitelský úvěr nebo hypotéka splácí velice těžko. Asi nikdo z nás nebyl připraven na to, co se teď děje. Problémy se splácením v této době mohou postihnout domácnosti i podnikatele. Vláda proto v souvislosti s nouzovým stavem a na něj navazující opatření schválilapůlroční odklad na splátky úvěrů a hypoték pro klienty finančních institucí, kteří byli nouzovým stavem postiženi. 

 

Nejspíš mám neprodejnou nemovitost! Nevím, jak dál.
26. 02. 2020

Nejspíš mám neprodejnou nemovitost! Nevím, jak dál.

Stále víc si začínáte myslet, že právě vaše nemovitost nejde prodat, zkoušíte snížit cenu nemovitosti a stále se Vám nikdo nehlásí, že by právě Vaši nemovitost koupil? Říkáte si, kde asi dělám chybu?

 

Jak rozdělit pozemek
31. 01. 2020

Jak rozdělit pozemek

Rozdělení pozemku se může zdát jako běh na dlouhou trať často s velkou mírou překážek, které musíte překonat. Připravili jsme pro Vás s naším makléřem Miroslavem Fronem podstatné body, které byste neměli opomenout! Rozdělení pozemku se často jeví jako skvělý investiční plán, který ne vždy lze realizovat. Přečtěte si krátký postup a ušetřete čas i peníze!

Hledáte nemovitost k pronájmu?  Realitní makléř Vám ušetří spoustu času a peněz
23. 01. 2020

Hledáte nemovitost k pronájmu? Realitní makléř Vám ušetří spoustu času a peněz

Hledáte ideální nemovitost k pronájmu, ale bohužel ji stále nemůžete najít? Nemáte dostatek času neustále brouzdat na inzertních serverech? Makléři, ani majitelé nemovitostí Vám na dotazy nereagují? V dnešní době se poptávkami moc realitních kanceláří nezabývá, i když je poptávek na každém rohu až moc. Naše makléřka Alča Petržílková se poptávajícím klientům věnuje od počátku své realitní kariéry a odpoví na otázky, které možná napadají i Vás.

Jak na hypotéku aneb jak se poprat s hypotečním úvěrem a vyhrát!
28. 11. 2019

Jak na hypotéku aneb jak se poprat s hypotečním úvěrem a vyhrát!

Realitní činnost a financování bydlení jsou dvě spojené nádoby, které nejdou oddělit. Jak, ale poznat skvělého hypotečního poradce a kde ho hledat?  Realitní kancelář se setkává s finančními poradci velmi často, proto jsme si dovolili pro Vás napsat krátký rozhovor se specialistou na slovo vzatým panem Richardem Nejmanem, tentokrát na téma hypotéky.

Newsletter

Odebírejte náš newsletter, aby Vám už nic ze světa realit neuniklo. Pokud se přihlásíte, můžeme Vám slíbit spoustu triků a tipů týkající se nejen realit a realitních novinek, ale také výhodné nabídky našich služeb. A to už se vyplatí, ne?

zpracováním osobních údajů