Zdražení bytů o více než 10 % ve velkých městech a zdražení hypoték v roce 2021
24. 02. 2021

Zdražení bytů o více než 10 % ve velkých městech a zdražení hypoték v roce 2021

I když odborníci na začátku koronavirové pandemie předpovídali něco jiného, tak díky neustálému nepoměru mezi nabídkou a poptávkou na trhu s nemovitostmi a nízkou úrokovou sazbou hypotéky, ceny stále rostou. A nyní se už odborníci naopak shodují v tom, že pád cen se nečeká.

Ceny bytů ve velkých městech loni opět výrazně vzrostly. V Praze podle dostupných informací stouply dokonce meziročně až o 13 procent, v Českých Budějovicích o 15 procent, v Brně či Liberci o více než 16 procent a v Ostravě téměř skoro o 25 procent.

Prodejte svoji nemovitost, dokud je ten správný čas
04. 01. 2021

Prodejte svoji nemovitost, dokud je ten správný čas

Rok 2020 naši společnost podrobil zatěžkávací zkoušce. Covid-19 tvrdě zasáhl veškeré oblasti našich životů a bude je ovlivňovat i do budoucna. Jakým způsobem byl trh s nemovitostmi ovlivněn a jakým směrem se situace ubírá nyní?  

Jak se vyvíjí trh s pronájmy v době Covid-19?
29. 11. 2020

Jak se vyvíjí trh s pronájmy v době Covid-19?

Životy lidí, domácností i investorů, byly náhle zasaženy změnami. Tvrdý dopad má COVID-19 i na trh pronájmů. Jak virus majitele bytů ovlivnil? Proč trvá proces nalezení nového nájemce daleko delší dobu? Není lepší variantou byt prodat než pronajímat?

V partnerství je síla! NEXT REALITY EXPERT

V partnerství je síla! NEXT REALITY EXPERT

Vážení klienti,

dovolte nám informovat Vás o velké realitní novince!

Naše realitní kancelář Success Brokers s.r.o. se stala členem české sítě realitních kanceláří NEXT REALITY. Tímto krokem Vám budeme moci nabídnout širší služby při prodeji, pronájmu nebo nákupu nemovitostí. 

Zároveň máme pro Vás přichystané zahradní a úklidové služby. 

Nově naše služby budou rozšířeny i o profesionální finanční poradenství společnosti Partners.

Adresa naší kanceláře je stále stejná - Španělská 770/2, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, 4. patro.

 

Co ale zůstává, je naše maximální osobní péče o Vás, naše klienty.

 

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a těšíme se na další spolupráci.

 

 

Hana Petržílková

jednatelka společnosti

e: expert@nextreality.cz

www.nextrealityexpert.cz 

 

next_partner_logo_expert_vertical  

Jak prodat nemovitost s hypotékou?
17. 07. 2020

Jak prodat nemovitost s hypotékou?

Chcete prodat svou nemovitost a splácíte hypoteční úvěr? Kde začít? Vybrali jsme pro Vás realitní makléřku a majitelku realitní, zahradní a úklidové společnosti Hanku Petržílkovou, která vám popíše pár základních principů a informací bez kterých svou nemovitost prostě neprodáte.

Výhradní nebo nevýhradní prodej?
07. 05. 2020

Výhradní nebo nevýhradní prodej?

Přemýšlíte stále častěji zda prodat svoji nemovitost a říkáte si, jak ji prodat nejlépe a za co nejvyšší cenu? Budu nemovitost prodávat sám nebo mám vybranou nějakou realitní kancelář, která se o prodej mé nemovitosti postará výhradně? Případně dám svou nemovitost více realitním kancelářím?

Jak se změnily podmínky úvěrů v době koronavirové?
30. 04. 2020

Jak se změnily podmínky úvěrů v době koronavirové?

Pandemie koronaviru obrátila náš každodenní život vzhůru nohama. Řadě domácností kvůli nouzovému stavu rapidně poklesly příjmy a bez nich se spotřebitelský úvěr nebo hypotéka splácí velice těžko. Asi nikdo z nás nebyl připraven na to, co se teď děje. Problémy se splácením v této době mohou postihnout domácnosti i podnikatele. Vláda proto v souvislosti s nouzovým stavem a na něj navazující opatření schválilapůlroční odklad na splátky úvěrů a hypoték pro klienty finančních institucí, kteří byli nouzovým stavem postiženi. 

 

Nejspíš mám neprodejnou nemovitost! Nevím, jak dál.
26. 02. 2020

Nejspíš mám neprodejnou nemovitost! Nevím, jak dál.

Stále víc si začínáte myslet, že právě vaše nemovitost nejde prodat, zkoušíte snížit cenu nemovitosti a stále se Vám nikdo nehlásí, že by právě Vaši nemovitost koupil? Říkáte si, kde asi dělám chybu?

 

Jak rozdělit pozemek
31. 01. 2020

Jak rozdělit pozemek

Rozdělení pozemku se může zdát jako běh na dlouhou trať často s velkou mírou překážek, které musíte překonat. Připravili jsme pro Vás s naším makléřem Miroslavem Fronem podstatné body, které byste neměli opomenout! Rozdělení pozemku se často jeví jako skvělý investiční plán, který ne vždy lze realizovat. Přečtěte si krátký postup a ušetřete čas i peníze!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter, aby Vám už nic ze světa realit neuniklo. Pokud se přihlásíte, můžeme Vám slíbit spoustu triků a tipů týkající se nejen realit a realitních novinek, ale také výhodné nabídky našich služeb. A to už se vyplatí, ne?

zpracováním osobních údajů