RealExpert Success na Firmy.cz
Nejspíš mám neprodejnou nemovitost! Nevím, jak dál.
26. 02. 2020

Nejspíš mám neprodejnou nemovitost! Nevím, jak dál.

Stále víc si začínáte myslet, že právě vaše nemovitost nejde prodat, zkoušíte snížit cenu nemovitosti a stále se Vám nikdo nehlásí, že by právě Vaši nemovitost koupil? Říkáte si, kde asi dělám chybu?

 

Jak rozdělit pozemek
31. 01. 2020

Jak rozdělit pozemek

Rozdělení pozemku se může zdát jako běh na dlouhou trať často s velkou mírou překážek, které musíte překonat. Připravili jsme pro Vás s naším makléřem Miroslavem Fronem podstatné body, které byste neměli opomenout! Rozdělení pozemku se často jeví jako skvělý investiční plán, který ne vždy lze realizovat. Přečtěte si krátký postup a ušetřete čas i peníze!

Hledáte nemovitost k pronájmu?  Realitní makléř Vám ušetří spoustu času a peněz
23. 01. 2020

Hledáte nemovitost k pronájmu? Realitní makléř Vám ušetří spoustu času a peněz

Hledáte ideální nemovitost k pronájmu, ale bohužel ji stále nemůžete najít? Nemáte dostatek času neustále brouzdat na inzertních serverech? Makléři, ani majitelé nemovitostí Vám na dotazy nereagují? V dnešní době se poptávkami moc realitních kanceláří nezabývá, i když je poptávek na každém rohu až moc. Naše makléřka Alča Petržílková se poptávajícím klientům věnuje od počátku své realitní kariéry a odpoví na otázky, které možná napadají i Vás.

Jak na hypotéku aneb jak se poprat s hypotečním úvěrem a vyhrát!
28. 11. 2019

Jak na hypotéku aneb jak se poprat s hypotečním úvěrem a vyhrát!

Realitní činnost a financování bydlení jsou dvě spojené nádoby, které nejdou oddělit. Jak, ale poznat skvělého hypotečního poradce a kde ho hledat?  Realitní kancelář se setkává s finančními poradci velmi často, proto jsme si dovolili pro Vás napsat krátký rozhovor se specialistou na slovo vzatým panem Richardem Nejmanem, tentokrát na téma hypotéky.

Jak být realitní makléřkou a maminkou v jedné osobě? Jde to vůbec?
21. 10. 2019

Jak být realitní makléřkou a maminkou v jedné osobě? Jde to vůbec?

Některé maminky si práci společně s mateřskou dovolenou nedokážou představit. Jiné si zkracují úvazky nebo nechávají na mateřské tatínky. Jak, ale skloubit časově náročnou práci realitní makléřky s rolí matky? Na naše otázky nám odpověděla realitní makléřka Kateřina Horká. V oboru realit se pohybuje 5 let, poslední 3 roky se pracovně věnuje pronájmu nemovitostí, více než rok také aktivně zastává roli pracující maminky.

Jak si pronajmout správný prostor pro restauraci, kavárnu nebo bar?
03. 10. 2019

Jak si pronajmout správný prostor pro restauraci, kavárnu nebo bar?

V naší praxi se čím dál více setkáváme s klienty, kteří nemohou dlouhodobě najít prostor ke svému podnikání. Pokud se jedná o prostor pro restauraci, kavárnu nebo bar hledání může být i hodně složité. Jak najít vhodný prostor a na co si dát u výběru pozor? Na tyto otázky jsme se zeptali naší realitní makléřky Kristýny Petržilové. Kristýna léta profesně fungovala v nejrůznějších restauracích a kavárnách, na celou situaci se dokáže dívat z více úhlů pohledu a klientům nabídnout, to co hledají!

Co všechno se skrývá pod profesí realitního makléře? Co by pro Vás realitní kancelář měla udělat.
23. 09. 2019

Co všechno se skrývá pod profesí realitního makléře? Co by pro Vás realitní kancelář měla udělat.

Leckterý laik si myslí, že práce realitního makléře je brnkačka! Proč veřejnost realitní kanceláře nebo realitního makléře stále považuje za mnohdy sprosté slovo? Co všechno dělá realitní makléř, aby se v realitním oboru udržel a uživil? Na tyhle otázky nám odpověděla realitní makléřka Alena Petržílková z realitní kanceláře Real Expert Success.

Realitní makléř na „zkoušku“
06. 09. 2019

Realitní makléř na „zkoušku“

Občas si říkám, co by se mělo změnit, aby ze zarytého introverta byl, alespoň na chvilku extrovert? Jak daleko jsme schopni zajít, abychom na sobě začali pracovat? Možná se cítíte někteří jako já? Poperete se s hromadou papírů, tabulky Vám říkají pane a pracovat na něčem kreativním jako je třeba psaní článků Vám jednoduše dělá radost! V létě tak jako všude začíná i v realitách okurková sezóna. Probíhají dovolené a nálada ve společnosti plyne, ve smyslu v tom vedru rozhodně nic neřeším. Nejsem z těch, co sedí se založenýma rukama a každou chvilku koukají na hodinky. Moje šéfová přišla s nápadem (snad aby mě dostatečně zabavila): Vyzkoušej si to! Poznej co je životní styl realitního makléře a pochop s čím naši kolegové bojují. Moje reakce byly různorodé. Od pocitu strachu, stresu z reakce okolí a tíhy, že je všechno jen na mě, se mi podlomila kolena. V hlavě my běželo snad milion otázek, ale moje reakce mne samotnou překvapila: „Jdu do toho“!

5. rad jak najít pronájem v Praze? S realitní kanceláří nebo bezrealitky?
12. 08. 2019

5. rad jak najít pronájem v Praze? S realitní kanceláří nebo bezrealitky?

Realitní trh v Praze zažívá zlom a sehnat i průměrné bydlení za přijatelnou cenu začíná být pěkně tvrdý oříšek. Končí Vám nájemní smlouva? Musíte se narychlo odstěhovat? Dostali jste práci v Praze, nebo začínáte v Praze studovat?  Připravili jsme pro Vás 5. rad „ jak najít pronájem v Praze“.  Ať to zkusíte přes realitní kancelář, sociální sítě nebo přes výběrové řízení městské části, držíme Vám palce.

Jak mít prezentaci nemovitosti v malíčku?
15. 04. 2019

Jak mít prezentaci nemovitosti v malíčku?

Nejúspěšnější realitní specialistka společnosti za rok 2018 Tereza Korbelářová se s námi podělila o své zkušenosti z oblasti prezentace nemovitostí. Její lidský přístup a cit pro obchod cítíte v každé větě. Proč je prezentace nemovitosti důležitá, na co při prezentaci nezapomenout a jak se vyhnout prezentaci kýče? Na tyto otázky nám odpověděla u hrnku dobré kávy.

Newsletter

Odebírejte náš newsletter, aby Vám už nic ze světa realit neuniklo. Pokud se přihlásíte, můžeme Vám slíbit spoustu triků a tipů týkající se nejen realit a realitních novinek, ale také výhodné nabídky našich služeb. A to už se vyplatí, ne?

zpracováním osobních údajů