RealExpert Success na Firmy.cz

Pronájem restaurace 700 m2, dvě patra, ul. Argentinská, Praha- 7, Holešovice, Bubenské nábřeží, klimatizace, vzduchotechnika, vchod z ulice, bezbariérový přístup

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu atypické nebytové prostory vhodné pro provoz restaurace případně jako showroom nebo obchod o podlahové ploše 700 m2 na Praze 7- Holešovice, v ulici Argentinská. Prostory se nachází v přízemí (250 m2) a suterénu (450 m2) reprezentativní budovy na Bubenském nábřeží.

Prostory s dlouholetou tradicí mají samostatný a bezbariérový vchod z ulice a jsou také propojeny schodištěm uvnitř budovy. Prostorná restaurace se pronajímá částečně zařízena nábytkem a nabízí celkem cca 300 míst k sezení.
Kuchyň částečně vybavená spotřebiči a vhodná pro přípravu studené i teplé kuchyně (Kolaudace na teplou kuchyň). V každém patře toalety (pánské i dámské), technické místnosti, kanceláře, sklady a zázemí pro personál.
Součástí prostor klimatizace, vzduchotechnika, protihlukové skla, nákladní výtah, jídelní výtah, dvůr.
Skvělá dostupnost do centra města, =M= zastávka 5 minut (Vltavská) , zastávka tramvaje 2 minuty (Pražská tržnice) a vlak (zast.Bubny) 10 minut pěšky od restaurace.
K dispozici ihned. Doporučuji prohlídku.

cena: 144 990,-Kč/měsíčně

Kristýna Petržilová

realitní specialistka

tel.: 770 136 975

email: kristyna@real-expert.cz

Fotogalerie

Kontaktní formulář