RealExpert Success na Firmy.cz

 

ark

 

Každá nemovitost má svého kupce!

Představujeme Vám první pobočku RealExpert Success, pobočku realitní značky RealExpert. Profesionální tým realitních makléřů s 20 lety praxe na trhu.

Naše práce nás baví! Pro své klienty vždy hledáme optimální řešení jejich požadavků.

S každým klientem jednáme individuálně a provizi považujeme za odměnu poskytnutou za perfektně provedené služby. Díky komplexnosti našich služeb jsme schopni Vám nabídnout ucelený servis od  A-Z. Specializujeme se na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a celém Středočeském kraji. Problém však není domluvit se na prodeji v rámci celé České republiky.

Na Vaše přání jsme do nabídky našich služeb zařadili průzkum trhu, tržní odhady nemovitostí, poradenství a zprostředkování financování a nově také úklidové a zahradní služby.

Obchodní vztahy zakládáme na principech důvěry, vzájemného porozumění a transparentnosti jednotlivých kroků obchodu. Těchto principů si velmi vážíme a jako poděkování odvádíme svou práci na špičkové úrovni.

Jdeme s dobou!  Točíme pro Vás video prohlídky, využíváme nejfundovanější fotografy z oboru, vytváříme Home Staging, prezentujeme Vaše nemovitosti na  sociálních sítích. Vše s jasným cílem! Prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší možnou cenu k Vaší úplné spokojenosti.

Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři může být nemalý. Přečtěte si naše tipy a články. Věříme, že vám tyto informace budou užitečné a zvolíte při prodeji či pronájmu nemovitosti správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Naše reference mluví za nás. Vážíme si Vaší důvěry a děkujeme Vám, že jí v nás opakovaně vkládáte!

 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme u kávy.

 

Tým RealExpert Success

 

Novinky o realitách každý měsíc

Jednou do měsíce tipy a novinky e-mailem

zpracováním osobních údajů