RealExpert Success na Firmy.cz

ark

Z realitních makléřů děláme úspěšné profesionály!

REALEXPERT SUCCESS

Jste zkušený nebo začínající realitní makléř? Chcete zvýšit své příjmy a získat více času? Nechcete platit nesmyslně vysoké poplatky? Přijďte nám o tom říct :)

Proč s námi?

 

Máme férový provizní systém pro realitní makléře, rozumíme realitám, máme kvalitní know-how, perfektní zázemí kanceláře, právních služeb, asistentky a back-office. Kromě provizí ze zrealizovaných zakázek získáte dalších až 5 typů příjmů.

Přišli jsme na český realitní trh s nejefektivnější prodejní metodou nemovitostí - Pozitivní licitace. Tato forma prodeje nemovitostí je pro každého makléře velice účinným nástrojem pro náborovou i prodejní fázi realitní transakce. Podporujeme všechny makléře pravidelným předáváním nových náborů a obchodních kontaktů.

Jsme členy Asociace realitních kanceláří České Republiky. Pravidelně vzděláváme všechny členy týmu a podporujeme osobní rozvoj. Jednatelka společnosti Hana Petržílková je členkou asociační rady. Máme vlastní hypoteční a poradenské oddělení.

Vyberete si takovou spolupráci, která Vám bude nejlépe vyhovovat. Je na Vás, zda se chcete do realit vrhnout naplno, částečně nebo při zaměstnání. Jste-li definitivně rozhodnuti budovat své realitní podnikání pomůžeme Vám.

Díky partnerství složíme společné síly, abyste co nejdříve dosáhli úspěchu.Získáte kvalitní přehled nad svými zakázkami, klienty a obchodními případy díky našemu kvalitnímu CRM systému a modernímu realitnímu softwaru.Protože jsme vždy o krok napřed a z obyčejných realitních makléřů uděláme úspěšné profesionály i proti jejich vůli :-)

Co od Vás očekáváme?

Chuť být nejlepší, ochotu svědomitě pracovat a orientaci na výsledky! Pokud jste tahoun, pak víte, že peníze jsou vedlejší produkt dobře odvedené práce. S námi si Vás peníze najdou samy :-)

Oslovili jsme Vás? Pojďte s námi do toho! Není čas ztrácet čas...

Pokud chcete poslat své CV můžete, pokud chcete zavolat, můžete. Těšíme se na spolupráci. Success Brokers s.r.o., Španělská 770/2, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

mob.: 733 400 592, spanelska (zavináč) real-expert.cz

 

Chceš podnikat s námi?