Potřebujete rychlou radu?
Spojte se s námi.

Realitní makléř na „zkoušku“

Občas si říkám, co by se mělo změnit, aby ze zarytého introverta byl, alespoň na chvilku extrovert? Jak daleko jsme schopni zajít, abychom na sobě začali pracovat? Možná se cítíte někteří jako já? Poperete se s hromadou papírů, tabulky Vám říkají pane a pracovat na něčem kreativním jako je třeba psaní článků Vám jednoduše dělá radost! V létě tak jako všude začíná i v realitách okurková sezóna. Probíhají dovolené a nálada ve společnosti plyne, ve smyslu v tom vedru rozhodně nic neřeším. Nejsem z těch, co sedí se založenýma rukama a každou chvilku koukají na hodinky. Moje šéfová přišla s nápadem (snad aby mě dostatečně zabavila): Vyzkoušej si to! Poznej co je životní styl realitního makléře a pochop s čím naši kolegové bojují. Moje reakce byly různorodé. Od pocitu strachu, stresu z reakce okolí a tíhy, že je všechno jen na mě, se mi podlomila kolena. V hlavě my běželo snad milion otázek, ale moje reakce mne samotnou překvapila: „Jdu do toho“!

Celý článek

5. rad jak najít pronájem v Praze? S realitní kanceláří nebo bezrealitky?

Realitní trh v Praze zažívá zlom a sehnat i průměrné bydlení za přijatelnou cenu začíná být pěkně tvrdý oříšek. Končí Vám nájemní smlouva? Musíte se narychlo odstěhovat? Dostali jste práci v Praze, nebo začínáte v Praze studovat?  Připravili jsme pro Vás 5. rad „ jak najít pronájem v Praze“.  Ať to zkusíte přes realitní kancelář, sociální sítě nebo přes výběrové řízení městské části, držíme Vám palce.

Celý článek

Co dělat, když se moje nemovitost neprodává? Jak to vidí realitní makléř!

Snažili jste se udělat kvalitní fotky, napsat poutavý inzerát, aktivně oslovit známé a pořád se na Vaší nemovitost nikdo neozývá? Trpělivě čekáte na ohlas a týdny ubíhají. V čem je síla realitní kanceláře? Jak na prodej nemovitosti bez zbytečných chyb? Realitní makléř Vám prozradí své zkušenosti. Protože každá nemovitost má svého kupce.

Vlastníte nemovitost, pokoušíte si ji prodat a pořád nic? Co s tím?

Celý článek

RealExpert Success

Každá nemovitost má svého kupce
Představujeme Vám první pobočku RealExpert Success, pobočku realitní značky RealExpert.
Profesionální tým realitních makléřů s 20 lety praxe na trhu.
 
Naše práce nás baví! Pro své klienty hledáme optimální řešení jejich požadavků.
 
S každým klientem jednáme individuálně a provizi považujeme za odměnu poskytnutou za perfektně provedené služby. Díky komplexnosti našich služeb jsme schopni Vám nabídnout ucelený servis od A-Z. Specializujeme se na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a celém Středočeském kraji. Problém šak není domluvit se na prodeji v rámci celé České republiky.
 
"Vaše rozhodnutí, naše starost"
0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí

Proč právě s námi?

3 věci, které naši klienti nejvíce oceňují.

Konzultace zdarma

Dříve než se rozhodnete prodávat či pronajímat, zveme Vás na kávu a konzultaci zdarma.

Marketing

Pro prodej za co nejvyšší cenu používáme moderní nástroje a špičkové služby.

Kompletní služby

Máme pro Vás připravené kompletní služby: Realitní, finanční, zahradní a úklidové služby