RealExpert Success na Firmy.cz

Prodej chalupy 6+1, cca 200 m2, pozemek 729 m2, obec Radvanice, okr. Trutnov

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji částečně zrekonstruovanou chalupu o dispozici 6+1, která stojí na malebném pozemku o výměře 729 m2, v obci Radvanice, okr. Trutnov. Dvoupodlažní zděný dům o užitné ploše cca 200 m2 procházel postupnou částečnou rekonstrukcí.

V přízemí chalupy nalezneme jednu obytnou místnost, obývací pokoj s kuchyňskou linkou a barem, komoru a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K odpočinku slouží prostorná terasa s výhledem do zahrady. Ve druhém patře je dalších pět pokojů, technická místnost a prostor s přípravou na druhou koupelnu. Na zahradě se nachází dvě dílny.

Chalupa je zařízena nábytkem, který je možno na přání ponechat. Vytápění domu zajištěno krbovými kamny odkud je rozvedeno tepelným výměníkem do ústředního topení. Ve dvou místnostech jsou elektrické přímotopy. Dále k dispozici krb, který se nachází v obývacím pokoji. Vodovod a kanalizace obecní.

Udržovanou zahradou protéká potok Jívka, který tak navozuje přímo pohádkovou atmosféru. Lokalita Radvanic nabízí spoustu výletových aktivit, turistických cílů a sportovního využití jak v letních, tak v zimních měsících. Přímo v obci se nachází hojně navštěvovaná lyžařská sjezdovka Radvanice. Občanská vybavenost v místě a v dosahu přilehlých obcí. Dopravní dostupnost do okolních měst autobusovými i vlakovými spoji.

Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

cena: 2 000 000,-Kč 

Alena Petržílková

realitní specialistka

tel.: 739 748 722

email: alena@real-expert.cz

Fotogalerie

Kontaktní formulář