RealExpert Success na Firmy.cz

Prodej chaty, 4+kk, 130 m2, pozemek 7.129 m2

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi chatu s pozemkem v CHKO Beskydy, na úbočí kopce Stanovec nad obcí Čeladná. Současná historie Čeladné se odvíjí od roku 2000, kdy bylo v obci otevřeno jedno z nejlepších golfových hřišť v republice. Dnes je obec sportovním, turistickým a lázeňským střediskem s veškerou občanskou vybaveností a nádhernou přírodou v okolí.
Dřevěná chata na žulové podezdívce byla dostavěná v roce 1951. Dispozičně je řešená jako 4+kk, zastavěná plocha 69 m2, plocha užitná cca 130 m2. Jedná se o částečně podsklepenou přízemní stavbu s obytným podkrovím. V přízemí se nachází vstupní chodba, velký obývací pokoj se vstupem na balkón, ložnice, malá kuchyň a toaleta s umývárnou. V podkroví jsou 2 ložnice.
Budova je připojena na rozvod elektřiny, na pozemku je vlastní pramen. Vytápění krbovými kamny. Přístup po nezpevněné lesní cestě (cca 150 m) v obecním vlastnictví. Před dvaceti lety byla vyměněná střešní krytina, nyní eternitové šablony bez azbestu.
Celá nemovitost je obrostlá vzrostlým smíšeným lesem, absolutní samota vyvažuje horší přístupovou komunikaci. Nejbližší obydlené místo je vzdáleně cca 200 m. Krásný výhled na okolní kopce.
Skvělá příležitost pro ty, kteří mají rádi hory, přírodu, soukromí a klid.

cena: informace o ceně u makléře

Miroslav Fron

realitní specialista

tel.: 733 532 252

email: fron@real-expert.cz

 

Fotogalerie

Kontaktní formulář