RealExpert Success na Firmy.cz

Prodej komerční nemovitosti s přilehlými pozemky, 31.535 m2, obec Husinec, okr. Prachatice, Jihočeský Kraj

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme investiční příležitost v Jihočeském kraji – prodej komerční nemovitosti v obci Husinec, okres Prachatice, v rodišti Mistra Jana Husa.

Jedná se o prodej komerční stavby a přiléhajících pozemků se širokou škálou využití.

Dvoupodlažní budova má rozmanitou historii - v předešlých letech byla využívána mimo jiné jako pekárna, kde se pekl chléb Šumavan, či jako výrobna klobouků. Bývalá pekárna o zastavěné ploše 973 m2 se nachází v klidné části parku se vzrostlými stromy, v těsné blízkosti toku Blanice.

Přilehlé pozemky, které jsou součástí prodeje nemovitosti, mají celkovou rozlohu 30.562 m2 a mají širokou škálu využití. Jedná se o pozemky v zastavitelné zóně, zalesněné a vodní plochy, zahrady a pastviny (je zde možnost tak vybudovat ubytovnu, restauraci, zemědělský objekt či provoz výroby).

Město Husinec se nachází v okrese Prachatice v Jihočeském kraji, asi 4,5 km severozápadně od Prachatic. Leží na řece Blanici v Bavorovské vrchovině, v nadmořské výšce 504 m. Historické jádro města je od roku 2003 městskou památkovou zónou. Veškerá občanská vybavenost v místě, dopravní dostupnost zajištěna vlakovými spoji a autobusy.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

cena: 3 400 000,-Kč

Alena Petržílková

realitní specialistka

tel.: 739 748 722

email: alena@real-expert.cz

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontaktní formulář