RealExpert Success na Firmy.cz

Prodej rodinného domu 273 m2, pozemek 1753 m2, Borek u Jílového, vnitřní bazén

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi velmi pěkný rodinný dům v Borku, obci nedaleko Jílového u Prahy. Dům kolaudovaný v roce 1996 je postavený na svažitém pozemku o celkové výměře 1753 m2. Zastavěná plocha 194 m2, plocha obytná 158 m2. Součástí domu je i vnitřní bazén (3 x 6 m2), dále technická místnost, sklípek, velká garáž a pracovna v zadním traktu domu. Celková užitná plocha domu je 273 m2.
Dispozičně je stavba řešena jako byt 2+kk s koupelnou, toaletou a šatnou se sprchovým koutem v přízemí, a dále byt 4+1 s koupelnou a toaletou v patře. Z obývacího pokoje je přístupný bazén, v patře je balkón se vstupem z obou ložnic.
V zadním traktu se nachází pracovna (14 m2), technická místnost s filtrací pro bazén, sklípek (oboje 5,6 m2) a garáž spojená s dílnou o celkové ploše 48 m2. Na terase před pracovnou pergola s venkovním sezením.
Na pozemku je dále postavený skleník, dřevník, zahradní domek a montovaná garáž pro 2 auta.
Stavba je zděná, postavená na skále, zateplená fasáda, střecha plochá zateplená, pokrytá folií. Dřevěná okna s dvojitými skly, u bazénu okna a dveře plastové. Na podlahách kazetové parkety, dlažba a koberce. Elektrické vytápění + krbová kamna s vložkou. Voda z vlastní studny (2 x vrt, 28 + 43 m) domácí čistička odpadních vod se třemi komorami. Dům i vedlejší stavby jsou v perfektním technickém stavu
Koupi je možno financovat za pomoci hypotečního úvěru, se kterým Vám rádi pomůžeme.

cena:  Informace o ceně u makléře

Miroslav Fron

realitní specialista

tel.: 733 532 252

email: fron@real-expert.cz

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontaktní formulář