Prodej rodinného domu 4+1, 110 m2, Vyžlovka, garáž, podsklepený

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi velmi pěkný udržovaný rodinný dům na krásném místě ve Vyžlovce, obci 10 km na jihovýchod od Říčan. Jedná se o zděný podsklepený přízemní dům s obytným podkrovím postavený na mírně svažitém oploceném pozemku o výměře 798 m2.
V přízemí domu se nachází vstupní hala, prostorný obývací pokoj spojený s jídelnou se vstupem na terasu, šatna a koupelna s vanou a toaletu. V patře přístupném po pohodlných dřevěných schodech jsou tři ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a balkón s krásným výhledem na 2 rybníky a les. V suterénu domu je garáž pro 1 auto, kotelna a další 2 místnosti.
Dům kolaudovaný v roce 1977 je zděný, dřevěný krov, střešní krytina - tašky. Dřevěná okna s dvojskly. Vytápění tepelným čerpadlem, případně kotlem na tuhá paliva. Dva komíny s nerezovými vložkami. Stavba je připojena na místní kanalizaci a rozvod elektřiny. Voda z vlastní studny, přípojka k městskému vodovodu na pozemku. Krásně udržovaná zahrada plná květin, okrasných keřů a stromů.
V obci se nachází venkovní koupaliště Vyžlovka, pizzerie, restaurace, samoobsluha, zastávky autobusu (PID), čistička odpadních vod, fotbalové hřiště a tenisové kurty. Severozápadně od obce se nachází rozhledna Skalka, ze které je možno vidět České středohoří, Ještěd či Krkonoše. Kolem Vyžlovky se nacházejí tři rybníky na Jevanském potoce. Největší je Vyžlovský rybník s koupalištěm. Další občanská vybavenost v nedalekých Říčanech, případně v Kostelci nad Černými lesy. Možno financovat hypotékou.

cena: informace u realitního specialisty

fron

Miroslav Fron

realitní specialista

tel.: 733 532 252

email: fron@real-expert.cz

Fotogalerie

Kontaktní formulář