Víte, kde se co šustne? Zajímáte se o své okolí? Znáte někoho ve svém okolí, kdo chce prodat svou nemovitost? Víte o někom kdo potřebuje rychle peníze? Staňte se naším doporučitelem! Získáte nejen finančně zajímavou odměnu, ale i možnost nahlédnout do realitního businessu.

 

Zdá se Vám to jednoduché?

Ano je to opravdu snadné!  Spojte se s naší realitní kanceláří, do 3. dnů Vám připravíme doporučitelskou  smlouvu. V případě, že zrealizujeme obchod díky Vámi dodanému kontaktu, bude Vám do 15. následujícího měsíce po zdárně ukončeném obchodu odeslána Vaše doporučitelská odměna.

 

business-paperwork-deal-agreement-3152586

O nás

Jsme realitní kancelář, která je na trhu od roku 2006 a věnuje se prodeji a pronájmu nemovitostí v Praze a okolí. Nově pro Vás vykokupíme Vaší nemovitost a do 3 dnů můžete mít své peníze. Zakládáme si na lidským přístupu, naše práce nás baví a děláme ji srdcem. Provizi tak bereme jako zaslouženou odměnu za kvalitní a profesionální práci.

Díky komplexnosti našich služeb jsme schopni Vám nabídnout ucelený servis od  A-Z.  Obchodní vztahy zakládáme na vzájemné důvěře a spokojenosti obou obchodních stran.

Nečekejte pouhé realitní služby, chtějte více! U nás se o Vás nestará pouze realitní makléř, ale celá řada specialistů. Reagujeme na změny na trhu, a přání našich klientů. Od roku 2018 jsme do našich služeb zařadili také zahradnické a úklidové a malířské služby.

 

Potřebujete poradit nebo si jen vyslechnout názor profesionála?

Rádi se s Vámi sejdeme a probereme všechny podrobnosti.

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení