REFERENCE ALENA PETRŽÍLKOVÁ – GRATULUJEME! Dobry den tymto chcem vyjadrit nasu vdacnost s. Alene Petrzilkovej a jej neuveritelny profesionalizmus, ludsky pristup, cestnost a trpezlivost. Nas pribeh a okolnosti, okolo kupy nasho hotela, boli zlozite, no s. Petrzilkova urobila pre nas, vsetko a myslim, ze aj nad ramec svojej prace. Od prveho momentu (telefonicky kontakt) som mala s tejto mladej zeny dobry pocit, a ani raz pocas celeho procesu kupy, som tento pocit nestratila. Vzdy nas o vsetkom informovala, pomahala nam hladat sposoby, ako uskutocnit nas zamer. Vrele odporucam tuto realitnu kancelariu, a menovite s. Alene Petrzilkovej prajem vela spokojnych klientov a uspech tak v profesionalnom ako aj sukromnom zivote. S prianim pekneho dna
“Služby této realitní kanceláře mohu jen doporučit. Jejich pozitivní, přátelský a především profesionální přístup je na té nejvyšší úrovni. Dlouho jsem se s ničím podobným nesetkal. Velké DĚKUJI patří paní Aleně Petržílkové, která nám našla v Praze nádherný pronájem a paní Tereze Korbelářové, která nám zase pronajala náš byt na Kladně a našla nám skvělé nájemníky. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci :-). Petr”
Všechno, co se píše pod hlavičkou Vaší realitní kanceláře je do puntíku přesné. V co nejkratší době prodej nemovitosti za maximální možnou cenu, kdykoliv k dispozici, velmi užitečné rady a profesionální přístup. Chválila jsem Vás, ale musím o Vás říct co nejvíce lidem. Čumím s údivem a hlavně jsem strašně vděčná. Moc děkuji. Můžu začít nový život. Brzy ??
Velmi dobře hodnotím práci realitní makléřky slečny Aleny Petržílkové, která umí naslouchat potřebám klientů, dokáže poradit a vystupuje maximálně profesionálně. S její pomocí se podařilo pronajmout dlouhodobě nepronajaté komerční prostory. Poskytla nám maximální servis a na společná jednání jsem se vyloženě těšila. Naše spolupráce ještě neskončila a s její pomocí a profesionální podporou počítám i v budoucnu. Dagmar Prajzlerová - listopad 2019
„S realitní makléřkou – p. Alenou Petržílkovou, jsme byli spokojeni od začátku naší spolupráce. Vyzdvihnout mohu zejména slušné a přátelské jednání a snahu najít, co nejdříve, vhodného nájemce. P. Petržílková je velmi vstřícná, byla s námi v pravidelném kontaktu, průběžně nás informovala o svých krocích a možnostech pronájmu. Prezentace našeho objektu byla po všech stránkách profesionální. V případě potřeby se na ni opět rádi a s důvěrou obrátíme. Barbora Kožená“
Ve věci pronájmu bytu Čestmírova, Praha 4 jsem spolupracoval s makléřkou Alenou Petržílkovou. Makléřka byla velice nápomocná ve vzájemné spolupráci mezi majitelem objektu a klienty. Uvedený byt jsme pronajali ke vzájemné spokojenosti obou stran. Dříve jsem řešil pronájmy přes realitní server Bezrealitky, ale po této zkušenosti se spolupráci s makléřkou Alenou Petržílkovou se budu snažit řešit pronájmy svých bytů přes realitní kancelář Real expert. Dalibor Kozel, majitel nemovitosti“
Vážená paní Petržílková, Chtěla bych Vám moc moc poděkovat za veškeré úsilí, nasazení a čas, který jste věnovala prodeji mého bytu v Praze. Moje původní představa, že si byt prodám sama bez pomoci realitní kanceláře, byla naprosto naivní a jsem ráda, že jste se prodeje ujala a zařídila veškeré záležitosti s prodejem bytu spojené. Oceňuji Vaši ochotu a vstřícnost, jsem ráda, že jsem se nemusela vůbec o nic starat a vše okolo prodeje i předání a přepisu bytu jste zařídila výborně za mě. Váš přístup byl perfektní, profesionální a spolupráce s Vám zcela bezproblémová a spolehlivá. Byla jsem opravdu moc spokojená a velice ráda Vás doporučím dalším zájemcům. Můžete moje hodnocení uveřejnit na webu RK (popř. si dle potřeby přeformulovat). Děkuji, s přáním všeho dobrého Marta Vosyková
Perfektní servis, přístup, rychlost...a taky jsme vydělali více :-) Takhle to prostě má být. A navíc...milovníci jezevčíků...s dalším prodejem a nákupem máme jasno!
Děkuji slečně Petržílkové za skvělou spolupráci při pronájmu bytu. Rychlé, příjemné a flexibilní jednání. Ještě jednou díky a těším se příště! Tomáš Trunečka, duben 2019
Musím jen a jen chválit tuto skvělou realitní kancelář ovšem hlavne slečnu Petrzilkovou, která pro klienta udělá maximum. Je velice profesionální ochotná a velmi šikovná. Tímto velice děkuji a budu doporučovat
Chci Vám poděkovat za Vaši práci kolem prodeje. Váš přístup byl perfektní a je škoda, že neděláte také do realit v Košicích na Slovensku Přeji vše dobré do budoucna a ještě jednou děkujeme.
“Slečna Petržílková pro mne zajišťovala pronájem bytu. Oceňuji její angažovanost, profesionalitu a ochotu. Vše proběhlo velmi hladce v podstatě během jednoho měsíce. Děkuji ještě jednou! Jiří Turek, Praha 10”
Rychle, vstricne a spokojene.
Velice vstřícné jednání, rychlá a příjemná komunikace, skvělé nabídky.
Velká spokojenost, přesně tak si představuji práci realitni kanceláře a makléřku pani Kateřinu Horkou mohu všem doporučit :-).
Profesionální přístup, spolehlivá spolupráce.
Rád bych poděkoval paní Kateřině Horké za výbornou komunikaci a profesionální přístup. 100% v zájmu klienta. Děkuji.
Velká spokojenost se spoluprací s Kateřinou Horkou. Vše proběhlo rychle, hladce a na lidské i profesionální úrovni.
Velice příjemná spolupráce s Kateřinou Horkou. Doporučuji.
Mám skvělou zkušenost se slečnou Horkou. Moc milá, příjemné vystupování a skvělý přístup! Rozhodně doporučuji :).
Tuto realitku znám, řadu let fungují v Praze (vlastně i mimo Prahu). Hodně jsem ocenil znalosti i zkušenosti týmu makléřů i majitele realitky, díky němuž jsem ušetřil spoustu peněz za právníka. Jsem rád, že někde funguje lidský přístup. Hodně si vážím kvality práce a komunikace makléřů. Opravdu mohu doporučit na 100%.
Byla jsem velmi spokojená s prací Dr. Mrňouse, který prodával můj byt a chalupu. Tohoto makléře mohu opravdu doporučit. Dr. Olga Knoblochová.
S prací realitní kanceláře jsem byl maximálně spokojen. Děkuji tímto paní Petržílkové, realitní makleřce.
Maximální spokojenost s touto realitkou.sl.Petržílková prodala muj byt velmi rychle a bez jakychkoliv problémů. Velmi vstřícná a komunikativni makléřka. Vřele doporučuji svým známým a přátelům.
Paní Petržílková nám pomáhala s koupí bytu. Díky ní vše proběhlo hladce a bez problémů. Nemuseli jsme se starat vůbec o žadné papírování, vše zařídila naprosto perfektně. Před nedávnem jsme kupovali dům, služby, které nám poslytla jiná realitní kancelář se vůbec nedají srovnat. Vzpomínala jsem na top servis paní Petržílkový.
Doporučujeme společnost RealExpert všem, kteří hledají maximální profesionalitu a férové jednání. Velké poděkování paní Petržílkové - realitní makléřce za skvěle odvedenou práci a lidský přístup. Nejenom, že to co je psáno, je dáno, ale i to co bylo řečeno, bylo uděláno.
Paní Petržílková nám pomáhala s prodejem domu. Vše proběhlo rychle a bez komplikací. Mohu jenom doporučit.
Mohu jen doporučit. Perfektní přístup, řešení nastalých problémů, pí Petržílková má v sobě kouzlo, kterým vždy dokázala uklidnit a člověk měl pocit, že se vlastně vůbec nic neděje. Nic není problém, s úsměvem a zkušenostmi jde opravdu všechno lépe. Lidský přístup, domluva jistá, časová flexibilita je samozřejmostí. Nidko Vás nenutí do exluzivity, jako většina "realitek". Za mě jsou tam všichni jedničky, od makléřů po právní servis.
Velice si vážím nejen profesionálního přístupu slečny Petržílkové. S úsměvem a s lehkostí poradí, zařídí a vše dotáhne do zdárného konce. Všem tuto realitku doporučuji. Myslím že její práce je nadstardantní! :-)
Opakovaně jsem spolupracovala při pronájmu bytu se slečnou Petržílkovou. Naše spolupráce byla vždy korektní a na úrovni; s výsledkem jsem byla vždy spokojena. Mohu vřele doporučit. D. Hadravová.
Se společností RealExpert jsem naprosto spokojený, díky ní bydlím v bytě, který mi naprosto vyhovuje. Oceňuji hlavě korektní a vstřícné jednání paní Petržílkové. Mezi makléři, s kterými jsem jednal i u konkurenčních společností během hledání bytu, je svým pracovním přístupem světlou výjimkou.
Spolupráce s paní Petržílkovou perfektní.
Se slečnou Petržílkovou naprostá spokojenost. Profesionalita, trpělivost, zajištění všeho potřebného. Příjemné vystupování, maximální vstřícnost. Doporučuji!
S paní Petržílkovou spolupracujeme dlouhodobě a jsme spokojeni, neobracíme se na nikoho jiného. Vstřícná, ochotná poradit, s dlouholetými zkušenostmi a citem odhadnout správné řešení. Víme, že se na její doporučení můžeme spolehnout a že bude pro obě strany korektní. Můžeme pouze doporučit.
Som veľmi rada, že som natrafila na profíkov. Po dlhšom hľadaní vhodného bytu do prenájmu, som konečne našla nielen byt ale aj super realitku. Férové jednanie, profesionalita a ľudský prístup. Ďakujem p. Lagronovi za pomoc a môžem len a len odporučiť.
Inzeroval jsem marně 4 měsíce pronájem provozovny. Téměř nikdo se neozval. Poté, co jsem se spojil s pí. Kateřinou Horkou z RK RealExpert se daly věci do pohybu. Neuběhnul ani měsíc a "byla ruka v rukávě". Nebytovka byla díky pí. Horké pronajata a nová nájemnice již úspěšně podniká.O nic jsem se nemusel starat, pí. Horká zařídila naprosto vše, včetně předávacích dokumentů, smluv a fotodokumentace. Ačkoli jsem k činnosti RK spíše skeptický, činnost pí. Horké mne velmi příjemně překvapila.
Se společností Real-expert jsme naprosto spokojeni. Velice vstřícné a bezproblémové jednání, profesionální přístup pana Lagrona, realitního makléře.
S realitní kanceláří Real-expert mám jen pozitivní zkušenost. Mohu doporučit realitního makléře pana Lagrona. Jeho služeb jsem několikrát využila, a vždy bylo jeho jednání naprosto profesionální. Pracuje velmi rychle, má slušné jednání, a mohu se něj ve všech ohledech spolehnout. Vím, že pokud v budoucnosti budu potřebovat svoji nemovitost pronajmout nebo prodat, obrátím se opět na pana Lagrona, a budu mít ušetřeno spoustu času a starostí.
Společnost RealExpert s.r.o. bych doporučila každému, kdo se snaží sehnat podnájem. Velice se mi osvědčila paní Horká. Velmi příjemná, vstřícná a velmi ochotná. Nebojím se doporučit dále :-). Pavla Patočková.
Paní Petržílkovou mohu jen doporučit. Jednání s ní bylo velmi příjemné a obchod proběhl bez problémů.
Se společností Real-expert spolupracujeme již řadu let, převážně s p. Karlem Lagronem. Vždy jsem se setkal s profesionálním, korektním jednáním a současně i osobní slušností a vstřícností. Co se dojednalo, to vždy platilo. Tuto RK mohu bez obav doporučit komukoliv.
S realitní kanceláří RealExpert spolupracuje naše společnost již řadu let, především v oblasti pronajímání bytů. Jednání realitní kanceláře je na vysoké profesionální úrovni, které odpovídají výsledky jejich práce. Můžeme se plně spolehnout na rychlé a úspěšné vyhledání vhodného klienta pro uzavření nájemní smlouvy i veškerý servis spojený s pronájmem.Tímto krátkým hodnocením bychom chtěli za jejich služby poděkovat a doporučit je každému, kdo hledá ke spolupráci vhodnou realitní kancelář.
Ráda bych doporučila dr. Josefa Mrňouse z RK RealExpert, který prodával náš rodinný dům v Praze. Jednalo se o dvougenerační dům, který jsme bez výsledku pět let nabízeli v různých RK. Bylo nás pět majitelů, z toho jeden ze zahraničí. Pan Mrňous náš dům během tří měsíců prodal. Smlouvy se musely úředně překládat a ověřit v zahraničí. Vše proběhlo v naprostém pořádku, i v Katastru nemovitostí nebyla žádná připomínka a po přepsání byly peníze do tří dnů převedeny na naše účty. Díky Miluše Linková.
Prodával jsem svou nemovitost přes několik realitních kanceláří ale ani jedné se to nepodařilo, navíc mne chtěli jen přemluvit abych snížil cenu, pak jsem našel realitního makléře pana Mrňouse a bylo to úplně náhodou a tomu se to po pár měsících podařilo i když to nebylo jednoduché. Dostal jsem požadovanou cenu za svou nemovitost a tak mohu jen doporučit pana Mrňouse jako opravdu spolehlivého člověka z oboru realit. Luboš Lahoda.
S prací Dr. Mrňouse jsem byli velmi spokojeni . Byl milý, profesionální v prodeji našeho bytu. Doporučuji.
I'm doing business with Mr. Mrnouse for over 5 years now. He is the most professional, caring and honest real estate broker I have ever encountered.
S naší spoluprací s Dr. Mrňousem jsme byli velmi spokojeni – při koupi nemovitosti jsme ocenili především značnou flexibilitu a profesionální přistup, a to dokonce ve třech jazycích. Doporučujeme.
S RealExpert, konkrétně s Terezou Korbelářovou jsem spolupracovala 2krát - při prodeji domu a prodeji pozemku, jednání bylo přátelské, vstřícné a profesionální, zajištěn perfektní právní servis. Vřele doporučuji!!! Ulčová.
Osobně znám z Real Expertu slečnu Korbelářovou,se která mi několikrát zajišťovala realitní služby a lze napsat pouze pochvalu:-). Vždy vyřešila všechny problémy rychle,profesionálně a dle mých požadavků. Myslím si,že je to člověk na svém místě a je vidět,že práce kterou dělá ji baví a hlavně ji rozumí. Velice Vám slečno Korbelářová děkuji a budu se těšit na další spolupráci. Doporučuji!!! Nývlt.
Spolupracovali jsme konkrétně s Terezou Korbelarovou. Vse probíhalo profesionálně a v přátelské atmosféře. Chválim take právní služby.
Se společností RealExpert a hlavně se slečnou Terezou Korbelářovou jsem byla velice spokojena. Jednalo se o prodej chalupy. Prodej proběhl rychle a bez jakýchkoliv problémů díky profesionálnímu přístupu sl. Korbelářové. Vřele doporučuji.
Se slečnou Hanou Petržílkovou jsem byla velmi spokojená a musím ji poděkovat za trpělivost , příjemný a hlavně profesionální přístupu.Velmi nám pomohla a hlavně poradila při koupě bytu a vzhledem k tomu že jsem nebyla z Prahy mohla jsem se na ni obrátit v jakou kolik hodinu a vždy poradila a nebo si udělala čas.Vrele doporučuji.
Po špatných zkušenostech s realitkami, kdy jsem prodával a kupoval chalupu, jsem byl zcela okouzlen paní Petržílkovou. Kromě toho, ze je velmi milá a sympatická, byla i profesionální a spolehlivá. Mohu doporučit.
Spolupráce s pí. Petržílkovou perfektní - lepší realitní makléřku budete těžko hledat. naprostá spokojenost již několik let.
Paní Petržílkovou rádi doporučíme. Velmi milá a ochotná profesionálka, která nám prodala náš byt za cenu vyšší než jsme si představovali. Spokojení jsme byli i s celkým servisem realitní kanceláře. Doporučujeme.
Paní Petržílková je velmi schopná a milá profesionálka. Mohu ji jen doporučit.
Mockrát děkujeme paní Petržílkové za vstřícnou, pohotovou a milou spolupráci při pronájmu prostoru pro naše podnikání. Vřele doporučujeme :)
S prací paní Horké jsme byli velice spokojení, je velmi schopná, spolehlivá, ochotná a milá. Celý proces s pronájmem bytu byl velice rychlý a spolupráce s paní Horkou příjemná. Díky za vše! Vřele doporučujeme!
Se spoluprácí s paní Hankou Petržílkovou jsme byli velice spokojení. Je vždy milá, vstřícná a usměvavá a také velká profesionálka. Můžeme ji všem vřele doporučit.
Krásné Vánoce a mnoho spokojených klientů v roce 2018, kolektivu společnosti RealExpert s.r.o. přejí Šebestovi. Zejména realitní služby zajišťované sl. Terezou Korbelářovou můžeme vřele doporučit.
Paní Kateřina Horká vše zajistila k naprosté spokojenosti. Sehnala spolehlivé nájemníky a vše zařídila. Pronájem jsme sjednali bez problémů na dálku. Ušetřila mi spoustu času a starostí. Děkuji.
Dobrý den, jako vždy jsem byl se službami Kateřiny Horké velmi spokojen. Vše bylo rychlé a profesionální. Mohu jenom doporučit.......
Jednali jsme s p. Fronem koupi pozemku. Blesková komunikace a vstřícnost ze strany makléře. O všem nás vždy informoval. Za nás maximální spokojenost. Víc takových lidí. Děkujeme.
Jana Dvořáková Dobrý den,paní Kateřinu Horkou mohu všem vřele doporučit. Profesionální a bleskové jednání.Ve všem mi ochotně poradila,pomohla,přizpůsobila mým časovým podmínkám, ušetřila spoustu času a nervů.Moc děkuji za tak úžasnou spolupráci...takhle by to mělo všude fungovat....
Erik Plachý zástupce stavebně obchodní společnost, paní Kateřinu Horkou mohu vřele doporučit je to seriozní a profesionální realitní makléř.
Paní Kateřina Horká je na svém místě, pracuje profesionálně, zodpovědně, má lidský přístup.Je málo takových osobností. A málo firem, kde to takto funguje.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Newsletter

Odebírejte náš newsletter, aby Vám už nic ze světa realit neuniklo. Pokud se přihlásíte, můžeme Vám slíbit spoustu triků a tipů týkající se nejen realit a realitních novinek, ale také výhodné nabídky našich služeb. A to už se vyplatí, ne?

zpracováním osobních údajů