Reference

„S realitní makléřkou – p. Alenou Petržílkovou, jsme byli spokojeni od začátku naší spolupráce. Vyzdvihnout mohu zejména slušné a přátelské jednání a snahu najít, co nejdříve, vhodného nájemce. P. Petržílková je velmi vstřícná, byla s námi v pravidelném kontaktu, průběžně nás informovala o svých krocích a možnostech pronájmu. Prezentace našeho objektu byla po všech stránkách profesionální. V případě potřeby se na ni opět rádi a s důvěrou obrátíme. Barbora Kožená“

Barbora Kožená

Ve věci pronájmu bytu Čestmírova, Praha 4 jsem spolupracoval s makléřkou Alenou Petržílkovou. Makléřka byla velice nápomocná ve vzájemné spolupráci mezi majitelem objektu a klienty. Uvedený byt jsme pronajali ke vzájemné spokojenosti obou stran. Dříve jsem řešil pronájmy přes realitní server Bezrealitky, ale po této zkušenosti se spolupráci s makléřkou Alenou Petržílkovou se budu snažit řešit pronájmy svých bytů přes realitní kancelář Real expert. Dalibor Kozel, majitel nemovitosti“

Dalibor Kozel

Vážená paní Petržílková, Chtěla bych Vám moc moc poděkovat za veškeré úsilí, nasazení a čas, který jste věnovala prodeji mého bytu v Praze. Moje původní představa, že si byt prodám sama bez pomoci realitní kanceláře, byla naprosto naivní a jsem ráda, že jste se prodeje ujala a zařídila veškeré záležitosti s prodejem bytu spojené. Oceňuji Vaši ochotu a vstřícnost, jsem ráda, že jsem se nemusela vůbec o nic starat a vše okolo prodeje i předání a přepisu bytu jste zařídila výborně za mě. Váš přístup byl perfektní, profesionální a spolupráce s Vám zcela bezproblémová a spolehlivá. Byla jsem opravdu moc spokojená a velice ráda Vás doporučím dalším zájemcům. Můžete moje hodnocení uveřejnit na webu RK (popř. si dle potřeby přeformulovat). Děkuji, s přáním všeho dobrého Marta Vosyková

Mgr. Marta Vosyková

Perfektní servis, přístup, rychlost...a taky jsme vydělali více :-) Takhle to prostě má být. A navíc...milovníci jezevčíků...s dalším prodejem a nákupem máme jasno!

Jan Rezler

Děkuji slečně Petržílkové za skvělou spolupráci při pronájmu bytu. Rychlé, příjemné a flexibilní jednání. Ještě jednou díky a těším se příště! Tomáš Trunečka, duben 2019

Tomáš Trunečka

Musím jen a jen chválit tuto skvělou realitní kancelář ovšem hlavne slečnu Petrzilkovou, která pro klienta udělá maximum. Je velice profesionální ochotná a velmi šikovná. Tímto velice děkuji a budu doporučovat

Přikrylová Olga

Chci Vám poděkovat za Vaši práci kolem prodeje. Váš přístup byl perfektní a je škoda, že neděláte také do realit v Košicích na Slovensku Přeji vše dobré do budoucna a ještě jednou děkujeme.

Peter Kubik

“Slečna Petržílková pro mne zajišťovala pronájem bytu. Oceňuji její angažovanost, profesionalitu a ochotu. Vše proběhlo velmi hladce v podstatě během jednoho měsíce. Děkuji ještě jednou! Jiří Turek, Praha 10”

Jiří Turek, Praha 10

Rychle, vstricne a spokojene.

Aleš V

Velice vstřícné jednání, rychlá a příjemná komunikace, skvělé nabídky.

Filip Heres

Velká spokojenost, přesně tak si představuji práci realitni kanceláře a makléřku pani Kateřinu Horkou mohu všem doporučit :-).

Magdaléna Jůzová

Profesionální přístup, spolehlivá spolupráce.

Evalencova

Rád bych poděkoval paní Kateřině Horké za výbornou komunikaci a profesionální přístup. 100% v zájmu klienta. Děkuji.

Petr Michalek

Velká spokojenost se spoluprací s Kateřinou Horkou. Vše proběhlo rychle, hladce a na lidské i profesionální úrovni.

Zdeněk Komín

Velice příjemná spolupráce s Kateřinou Horkou. Doporučuji.

Brabeji

Mám skvělou zkušenost se slečnou Horkou. Moc milá, příjemné vystupování a skvělý přístup! Rozhodně doporučuji :).

Nikola

Tuto realitku znám, řadu let fungují v Praze (vlastně i mimo Prahu). Hodně jsem ocenil znalosti i zkušenosti týmu makléřů i majitele realitky, díky němuž jsem ušetřil spoustu peněz za právníka. Jsem rád, že někde funguje lidský přístup. Hodně si vážím kvality práce a komunikace makléřů. Opravdu mohu doporučit na 100%.

Roman Kačírek

Byla jsem velmi spokojená s prací Dr. Mrňouse, který prodával můj byt a chalupu. Tohoto makléře mohu opravdu doporučit. Dr. Olga Knoblochová.

Olga Knoblochova

S prací realitní kanceláře jsem byl maximálně spokojen. Děkuji tímto paní Petržílkové, realitní makleřce.

Pavel Pergl

Maximální spokojenost s touto realitkou.sl.Petržílková prodala muj byt velmi rychle a bez jakychkoliv problémů. Velmi vstřícná a komunikativni makléřka. Vřele doporučuji svým známým a přátelům.

Petr Uherek

Paní Petržílková nám pomáhala s koupí bytu. Díky ní vše proběhlo hladce a bez problémů. Nemuseli jsme se starat vůbec o žadné papírování, vše zařídila naprosto perfektně. Před nedávnem jsme kupovali dům, služby, které nám poslytla jiná realitní kancelář se vůbec nedají srovnat. Vzpomínala jsem na top servis paní Petržílkový.

Martina Králíčková

Doporučujeme společnost RealExpert všem, kteří hledají maximální profesionalitu a férové jednání. Velké poděkování paní Petržílkové - realitní makléřce za skvěle odvedenou práci a lidský přístup. Nejenom, že to co je psáno, je dáno, ale i to co bylo řečeno, bylo uděláno.

B Eckart

Paní Petržílková nám pomáhala s prodejem domu. Vše proběhlo rychle a bez komplikací. Mohu jenom doporučit.

Liduška Brožová

Mohu jen doporučit. Perfektní přístup, řešení nastalých problémů, pí Petržílková má v sobě kouzlo, kterým vždy dokázala uklidnit a člověk měl pocit, že se vlastně vůbec nic neděje. Nic není problém, s úsměvem a zkušenostmi jde opravdu všechno lépe. Lidský přístup, domluva jistá, časová flexibilita je samozřejmostí. Nidko Vás nenutí do exluzivity, jako většina "realitek". Za mě jsou tam všichni jedničky, od makléřů po právní servis.

Sarka Jir 1

Velice si vážím nejen profesionálního přístupu slečny Petržílkové. S úsměvem a s lehkostí poradí, zařídí a vše dotáhne do zdárného konce. Všem tuto realitku doporučuji. Myslím že její práce je nadstardantní! :-)

Alfasamuel

Opakovaně jsem spolupracovala při pronájmu bytu se slečnou Petržílkovou. Naše spolupráce byla vždy korektní a na úrovni; s výsledkem jsem byla vždy spokojena. Mohu vřele doporučit. D. Hadravová.

Jan Novák

Se společností RealExpert jsem naprosto spokojený, díky ní bydlím v bytě, který mi naprosto vyhovuje. Oceňuji hlavě korektní a vstřícné jednání paní Petržílkové. Mezi makléři, s kterými jsem jednal i u konkurenčních společností během hledání bytu, je svým pracovním přístupem světlou výjimkou.

Petr Simecek

Spolupráce s paní Petržílkovou perfektní.

Jarezlerovi

Se slečnou Petržílkovou naprostá spokojenost. Profesionalita, trpělivost, zajištění všeho potřebného. Příjemné vystupování, maximální vstřícnost. Doporučuji!

Kbouckova

S paní Petržílkovou spolupracujeme dlouhodobě a jsme spokojeni, neobracíme se na nikoho jiného. Vstřícná, ochotná poradit, s dlouholetými zkušenostmi a citem odhadnout správné řešení. Víme, že se na její doporučení můžeme spolehnout a že bude pro obě strany korektní. Můžeme pouze doporučit.

Hromadkovi

Som veľmi rada, že som natrafila na profíkov. Po dlhšom hľadaní vhodného bytu do prenájmu, som konečne našla nielen byt ale aj super realitku. Férové jednanie, profesionalita a ľudský prístup. Ďakujem p. Lagronovi za pomoc a môžem len a len odporučiť.

Miriam Bartosovicova:

Inzeroval jsem marně 4 měsíce pronájem provozovny. Téměř nikdo se neozval. Poté, co jsem se spojil s pí. Kateřinou Horkou z RK RealExpert se daly věci do pohybu. Neuběhnul ani měsíc a "byla ruka v rukávě". Nebytovka byla díky pí. Horké pronajata a nová nájemnice již úspěšně podniká.O nic jsem se nemusel starat, pí. Horká zařídila naprosto vše, včetně předávacích dokumentů, smluv a fotodokumentace. Ačkoli jsem k činnosti RK spíše skeptický, činnost pí. Horké mne velmi příjemně překvapila.

Oca Sb

Se společností Real-expert jsme naprosto spokojeni. Velice vstřícné a bezproblémové jednání, profesionální přístup pana Lagrona, realitního makléře.

Hana Nagajová

S realitní kanceláří Real-expert mám jen pozitivní zkušenost. Mohu doporučit realitního makléře pana Lagrona. Jeho služeb jsem několikrát využila, a vždy bylo jeho jednání naprosto profesionální. Pracuje velmi rychle, má slušné jednání, a mohu se něj ve všech ohledech spolehnout. Vím, že pokud v budoucnosti budu potřebovat svoji nemovitost pronajmout nebo prodat, obrátím se opět na pana Lagrona, a budu mít ušetřeno spoustu času a starostí.

Hana Pulceska

Společnost RealExpert s.r.o. bych doporučila každému, kdo se snaží sehnat podnájem. Velice se mi osvědčila paní Horká. Velmi příjemná, vstřícná a velmi ochotná. Nebojím se doporučit dále :-). Pavla Patočková.

opt 13

Paní Petržílkovou mohu jen doporučit. Jednání s ní bylo velmi příjemné a obchod proběhl bez problémů.

Marika Hlaváčková Rídlová

Se společností Real-expert spolupracujeme již řadu let, převážně s p. Karlem Lagronem. Vždy jsem se setkal s profesionálním, korektním jednáním a současně i osobní slušností a vstřícností. Co se dojednalo, to vždy platilo. Tuto RK mohu bez obav doporučit komukoliv.

Jaroslav Bruna

S realitní kanceláří RealExpert spolupracuje naše společnost již řadu let, především v oblasti pronajímání bytů. Jednání realitní kanceláře je na vysoké profesionální úrovni, které odpovídají výsledky jejich práce. Můžeme se plně spolehnout na rychlé a úspěšné vyhledání vhodného klienta pro uzavření nájemní smlouvy i veškerý servis spojený s pronájmem.Tímto krátkým hodnocením bychom chtěli za jejich služby poděkovat a doporučit je každému, kdo hledá ke spolupráci vhodnou realitní kancelář.

Mirek 830

Ráda bych doporučila dr. Josefa Mrňouse z RK RealExpert, který prodával náš rodinný dům v Praze. Jednalo se o dvougenerační dům, který jsme bez výsledku pět let nabízeli v různých RK. Bylo nás pět majitelů, z toho jeden ze zahraničí. Pan Mrňous náš dům během tří měsíců prodal. Smlouvy se musely úředně překládat a ověřit v zahraničí. Vše proběhlo v naprostém pořádku, i v Katastru nemovitostí nebyla žádná připomínka a po přepsání byly peníze do tří dnů převedeny na naše účty. Díky Miluše Linková.

Miluše Linková

Prodával jsem svou nemovitost přes několik realitních kanceláří ale ani jedné se to nepodařilo, navíc mne chtěli jen přemluvit abych snížil cenu, pak jsem našel realitního makléře pana Mrňouse a bylo to úplně náhodou a tomu se to po pár měsících podařilo i když to nebylo jednoduché. Dostal jsem požadovanou cenu za svou nemovitost a tak mohu jen doporučit pana Mrňouse jako opravdu spolehlivého člověka z oboru realit. Luboš Lahoda.

Luboš Lahoda

S prací Dr. Mrňouse jsem byli velmi spokojeni . Byl milý, profesionální v prodeji našeho bytu. Doporučuji.

Janina Svobodová

I'm doing business with Mr. Mrnouse for over 5 years now. He is the most professional, caring and honest real estate broker I have ever encountered.

Pconstantine

S naší spoluprací s Dr. Mrňousem jsme byli velmi spokojeni – při koupi nemovitosti jsme ocenili především značnou flexibilitu a profesionální přistup, a to dokonce ve třech jazycích. Doporučujeme.

Vladimir Krapf

S RealExpert, konkrétně s Terezou Korbelářovou jsem spolupracovala 2krát - při prodeji domu a prodeji pozemku, jednání bylo přátelské, vstřícné a profesionální, zajištěn perfektní právní servis. Vřele doporučuji!!! Ulčová.

Drahomíra Ulčová

Osobně znám z Real Expertu slečnu Korbelářovou,se která mi několikrát zajišťovala realitní služby a lze napsat pouze pochvalu:-). Vždy vyřešila všechny problémy rychle,profesionálně a dle mých požadavků. Myslím si,že je to člověk na svém místě a je vidět,že práce kterou dělá ji baví a hlavně ji rozumí. Velice Vám slečno Korbelářová děkuji a budu se těšit na další spolupráci. Doporučuji!!! Nývlt.

Radek Nyvlt

Spolupracovali jsme konkrétně s Terezou Korbelarovou. Vse probíhalo profesionálně a v přátelské atmosféře. Chválim take právní služby.

kateřina hofmannová

Se společností RealExpert a hlavně se slečnou Terezou Korbelářovou jsem byla velice spokojena. Jednalo se o prodej chalupy. Prodej proběhl rychle a bez jakýchkoliv problémů díky profesionálnímu přístupu sl. Korbelářové. Vřele doporučuji.

gabriela souckova

Se slečnou Hanou Petržílkovou jsem byla velmi spokojená a musím ji poděkovat za trpělivost , příjemný a hlavně profesionální přístupu.Velmi nám pomohla a hlavně poradila při koupě bytu a vzhledem k tomu že jsem nebyla z Prahy mohla jsem se na ni obrátit v jakou kolik hodinu a vždy poradila a nebo si udělala čas.Vrele doporučuji.

Zdenaene

Po špatných zkušenostech s realitkami, kdy jsem prodával a kupoval chalupu, jsem byl zcela okouzlen paní Petržílkovou. Kromě toho, ze je velmi milá a sympatická, byla i profesionální a spolehlivá. Mohu doporučit.

Jan Kriz

Spolupráce s pí. Petržílkovou perfektní - lepší realitní makléřku budete těžko hledat. naprostá spokojenost již několik let.

renata dolezalova

Paní Petržílkovou rádi doporučíme. Velmi milá a ochotná profesionálka, která nám prodala náš byt za cenu vyšší než jsme si představovali. Spokojení jsme byli i s celkým servisem realitní kanceláře. Doporučujeme.

Petr A Lucie

Paní Petržílková je velmi schopná a milá profesionálka. Mohu ji jen doporučit.

Liba Canska

Mockrát děkujeme paní Petržílkové za vstřícnou, pohotovou a milou spolupráci při pronájmu prostoru pro naše podnikání. Vřele doporučujeme :)

Standerajan

S prací paní Horké jsme byli velice spokojení, je velmi schopná, spolehlivá, ochotná a milá. Celý proces s pronájmem bytu byl velice rychlý a spolupráce s paní Horkou příjemná. Díky za vše! Vřele doporučujeme!

Janazeejdlikova

Se spoluprácí s paní Hankou Petržílkovou jsme byli velice spokojení. Je vždy milá, vstřícná a usměvavá a také velká profesionálka. Můžeme ji všem vřele doporučit.

Katka Duhová

Krásné Vánoce a mnoho spokojených klientů v roce 2018, kolektivu společnosti RealExpert s.r.o. přejí Šebestovi. Zejména realitní služby zajišťované sl. Terezou Korbelářovou můžeme vřele doporučit.

Stanislav Šebesta

Paní Kateřina Horká vše zajistila k naprosté spokojenosti. Sehnala spolehlivé nájemníky a vše zařídila. Pronájem jsme sjednali bez problémů na dálku. Ušetřila mi spoustu času a starostí. Děkuji.

Jan HUJDUS

Dobrý den, jako vždy jsem byl se službami Kateřiny Horké velmi spokojen. Vše bylo rychlé a profesionální. Mohu jenom doporučit.......

Havelka Ma

Jednali jsme s p. Fronem koupi pozemku. Blesková komunikace a vstřícnost ze strany makléře. O všem nás vždy informoval. Za nás maximální spokojenost. Víc takových lidí. Děkujeme.

Bryska Vilem

Jana Dvořáková Dobrý den,paní Kateřinu Horkou mohu všem vřele doporučit. Profesionální a bleskové jednání.Ve všem mi ochotně poradila,pomohla,přizpůsobila mým časovým podmínkám, ušetřila spoustu času a nervů.Moc děkuji za tak úžasnou spolupráci...takhle by to mělo všude fungovat....

Jankadvora

Erik Plachý zástupce stavebně obchodní společnost, paní Kateřinu Horkou mohu vřele doporučit je to seriozní a profesionální realitní makléř.

Erik Plachý

Paní Kateřina Horká je na svém místě, pracuje profesionálně, zodpovědně, má lidský přístup.Je málo takových osobností. A málo firem, kde to takto funguje.

Srapa