RealExpert Success na Firmy.cz

Rodinný dům a chalupa, 350 m2, pozemek 1282 m2, Petrovice II, okr. Kutná hora, doporučujeme!

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pěkný rodinný dům a historickou chalupu/usedlost, které jsou vhodné k trvalému bydlení i rekreaci. Domy se nacházejí v obci Petrovice II, okres Hutná Hora. Nemovitosti stojí na slunné, udržované parcele o výměře 1282 m2. Příslušenství staveb dále tvoří menší zahradní domek se seníkem a dílnou.

Rodinný dům nabízí 250 m2 užitné plochy. V suterénu rodinného domu naleznete dílnu, kotelnu a dva prostorné sklepy. Přízemí nabízí velký obývací pokoj, ložnici, kuchyň, verandu a chodbu. Koupelna v mezipatře umožňuje její využití, jak pro přízemí, tak podkroví. V podkroví se nacházejí tři ložnice/pokoje a prostorná půda – možnost rozšíření obytné části. Dům je velmi zachovalém stavu s možností okamžitého užívání. Kanalizace zajištěna jímkou, vytápění kotlem na tuhá paliva - ústřední topení, vodovod obecní. K nemovitosti je k dispozici technická dokumentace včetně půdorysů.

Druhou stavbou na pozemku je stylová historická chalupa o užitné ploše cca 100 m2. V podkroví krásná pochozív půda. Stavba je určena k rekonstrukci.

Domy se dají využít na rekreaci, vícegenerační bydlení, bydlení spojené s podnikáním, apod.

Obec Petrovice II se nachází 10 km jihozápadně od Uhlířských Janovic a zhruba 30 km od Kutné Hory. Petrovice II a přilehlé osady leží v oblasti Kutnohorsko s vysokým výskytem lesů, turistických cílů a památek. Vzdálenost do Prahy do 50 minut jízdy. Pro více informací a podkladů mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

cena: 3 990 000,-Kč

Tereza Korbelářová

realitní specialistka

tel.: 739 017 888

email: korbelarova@real-expert.cz

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontaktní formulář