Vážení klienti,

dovolte mi představit naší společnost Success Brokers s.r.o. 

V roce 2006 jsem začala pracovat jako  realitní makléřka. Začínala jsem jako mladá 19-ti letá holka co chce od života maximum. Učili mě, že tak jak chci aby se lidi ke mně chovali, tak se mám chovat já k nim. Je to určitý morální kodex, kterého se držím a zároveň vždycky dám něco navíc.

Se svými klienty mám většinou dlouhodobé vztahy, protože nejen, že jsem se dokázala postarat o jejich nemovitost ale vzájemné sympatie dělají své. 

Naučila jsem se, že v tomto realitním odvětví je důležitá jedna zásadní věc, naslouchat klientům. Byl to vždy můj zájem vědět a znát jejich potřeby, přání a nebo naopak jaké přínosy z realitního obchodu očekávají.

Pro mně je klient na prvním místě. Záleží mi aby byly spokojeny vždy obě strany. Můj servis klientům byl vždy z přidanou hodnotou a to že dostali vždycky něco navíc. Je třeba totiž nad tím obchodem přemýšlet a zvolit správnou strategii prodeje či pronájmu a zároveň cílové skupiny.

Ve svých 12 - ti letech jsem měla sen - být realitní makléřkou. Ten sen se mi splnil a žiju ho každý den. Baví mě to a dělám to srdcem. Proto je individuální a lidský přístup samozřejmostí. 

To samé učím své realitní makléře, kolegy a kolegyně. Záleží mi na tom aby klientský servis byl odveden na profesionální úrovni.

Klienti jsou u nás na prvním místě.

Od roku 2018 vedu svou realitní kancelář jako jednatelka společnosti. Jsem členem Asociační rady v Asociaci realitních kanceláří. Vzájemně spolupracujeme s realitními makléři z jiných realitních kanceláří. Odborně se vzděláváme a doplňujeme své znalosti na realitních kongresech.

Děkuji Vám za Vaší pozornost a přeji Vám mnoho radosti ze života.

 

 

 

 

Hanka Petržílková

Mob.:  +420 733 400 592

www.hanapetrzilkova.cz

 

RealExpert Success na Firmy.cz

 

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení