RealExpert Success na Firmy.cz
Raketové starty!
26. 11. 2018

Raketové starty!

Alča Petržílková specialistka pronájmů se realitní činnosti věnuje teprve od letošního května, přesto se během několika měsíců zařadila mezi nejúspěšnější makléře společnosti RealExpert Success. Jak se zrodila myšlenka stát se realitní makléřkou? Co všechny musíte realizovat, aby se myšlenka stala skutečností? Na tyto a další otázky nám odpověděla Alča Petržílková v krátkém rozhovoru.

 

Kdy a kde vzniklo rozhodnutí stát se realitní specialistkou?

Myšlenka stát se realitní makléřkou se mi zrodila v hlavě v době, kdy jsem pracovala v PetCentru jako vedoucí prodejny. Napadlo mě, že by třeba stálo za to, to zkusit! Opustila jsem svou komfortní zónu a začala se na plný úvazek věnovat pronájmům nemovitostí v Praze. S odstupem času si dovolím říct, že toto bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě.

První dojem z prvního měsíce v realitní kanceláři?

Můj dojem v realitní kanceláři byl plný očekávání, dobré nálady, svobody, ale i nervozity. V životě pro mě nastala obrovská změna. Jsem pánem svého času a mohu se realizovat v tom, na čem mi opravdu záleží. Překvapila mě kolegialita v naší kanceláři. Neustále se mi někdo věnoval, každý den se těším do práce. Začátky jsou perné pro každého makléře! Pokud funguje tým, někdo se Vám věnuje a vše Vám vysvětlí, je vše jednodušší a nepřipadáte si tak ztraceně. Mne samotnou překvapil celkem rychlý start. Již v prvním měsíci jsem se umístila mezi třemi nejúspěšnějšími makléři v oddělení.

S čím osobně jako makléřka nejvíce bojujete?

Nejvíc bojuji s časem. Den má stále jen 24 hodin. Frustruje mě pocit, že nejsem schopná stihnout za svůj pracovní den tolik, kolik bych si představovala (ale to je prý normální). Snažím se být pro své klienty flexibilní, co se týče času. Každý makléř nejspíš ví, že není v našich silách, stíhat vše podle plánu. Naplánuji si schůzky, prohlídky a nějakou kancelářskou práci, ale program se mi může každou minutou změnit. Svůj čas přizpůsobuji ke spokojenosti všech stran, ne vždy to však jde zrealizovat dle mých představ.

Co tkví ve vašem rychlém úspěchu?

Není to v zásadě můj úspěch, ale úspěch celého týmu. Kdykoliv jsem potřebovala pomocná ruka nadřízených i kolegů mi vždycky ukázala cestu. Mojí výhodou je několika roční praxe s komunikací s klienty. Velice běžná bariéra v prvotním styku s klienty u mě neexistovala. Po prvotním tzv. rozkoukání v kanceláři, jsem se naplno opřela do práce. Telefonická komunikace, domlouvání schůzek i řešení komplikovanějších případů – prostě se toho nesmíte bát! Klíčem k rychlejšímu úspěchu je proklientský přístup, profesionalita, přátelské a individuální jednání. S klienty se snažím budovat dlouhodobý vztah. S klienty neřeším pouze problematiku pronájmů. S mnohými z nich zůstávám v kontaktu a ráda si s nimi zajdu na dobrou kávu a probíráme spolu radosti a strasti každodenního života.

Rada pro všechny co chtějí změnit kariéru a začít pracovat v realitním sektoru?

Jít di toho plnou parou. Pokud se začátku kariéry do své práce nedáte 100% svého času, nepřinese Vám to takové výsledky, jaké byste chtěli. Každý řeší ve svém osobním životě spoustu událostí, které se můžou do profese promítnout. Ponořte se do toho a přestanete myslet na své osobní záležitosti! Odpoutejte se od myšlenek na vše, co nepatří k Vaší profesi. Teprve pak to může fungovat!

 

Success Brokers
Autor: Success Brokers

Jsme realitní kancelář, která je na trhu od roku 2006 a věnuje se prodeji a pronájmu nemovitostí v Praze a okolí. Zakládáme si na lidským přístupu, naše práce nás baví a děláme ji srdcem. Provizi tak bereme jako zaslouženou odměnu za kvalitní a profesionální práci.

S každým klientem jednáme individuálně.  V roce 2018 jsme rošířili naše služby o zahradní úklidovou a malířskou činnost. Samozřejmostí je financovaní při prodeji nemovitosti. Skoro při každé prezentaci nemovitosti používáme moderní nástroje jako je videoprohlídka a profesionální fotograf.

Zakladatelkou je Hana Petržílková, která byla první realitní makléřkou realitní kanceláře RealExpert.

Po 10-ti letech si otevřela svou vlastní realitní kancelář RealExpert Success. Tímto otevřela první pobočku realitní značky RealExpert společně se svými kolegy a kolegyněmi. Zároveň je členem Asociační rady v Asociaci realitních kanceláří.

Záleží nám na tom, aby klientský servis byl odveden na profesionální úrovni.

Klienti jsou u nás na vždy a pouze na 1. místě.

Vzájemně spolupracujeme s realitními makléři z jiných realitních kanceláří.

Odborně se vzděláváme a doplňujeme své znalosti na realitních kongresech.

 
Slovo naší jednatelky nalenete zde Více

Newsletter

Odebírejte náš newsletter, aby Vám už nic ze světa realit neuniklo. Pokud se přihlásíte, můžeme Vám slíbit spoustu triků a tipů týkající se nejen realit a realitních novinek, ale také výhodné nabídky našich služeb. A to už se vyplatí, ne?

zpracováním osobních údajů