RealExpert Success s kůží na trhu!

RealExpert Success s kůží na trhu!

Na co si dát pozor při prodeji/pronájmu nemovitostí!

 

Některé kanceláře Vám slíbí hory, doly!  Při obchodu zjistíte, že tady něco nehraje? Realitní makléř, pro veřejnost často znamená podvodník nebo zloděj. Rozhodli jsme se změnit pohled na práci realitních kanceláří. Protože, když dělají dva totéž, rozhodně to totéž není. Podívejte se s námi pod obal naší kanceláře! Ukážeme Vám, na co si u prodejů či pronájmu nemovitosti dát pozor. Specialisté RealExpert Success ukazují, s čím se v praxi setkávají!

 

Jak poznám realitního specialistu od realiťáka z ulice?

 

Tereza Korbelářová – specialistka prodeje nemovitostí

Specialista má přehled o cenách nemovitostí a nabídce v lokalitě, které se věnuje. Účel prvotní schůzky je zjištění očekávání, představy, podmínky klienta a reálná možnost tyto podmínky splnit. Specialista konzultaci poskytne zdarma! Druhým bodem bývá ověření živnostenského rejstříku. Ať tomu budete věřit nebo ne i dnes najedete realiťáka bez oprávnění činnost provozovat. Specialista Vás pozve do své kanceláře a dopodrobna rozebere strategii prodeje či pronájmu. S realiťákem se sejdete povětšinou mimo kancelář, jeho historii prodaných/pronajatých nemovitostí stěží dohledáte! Neméně významným bodem je schopnost specialisty poskytnout Vám služby od A- Z. Nenabídne Vám pouze zprostředkování prodeje/pronájmu. Realitní specialista sjedná schůzku s hypotečním poradcem, vyřídí daně, má po ruce zkušeného advokáta, spolupracuje s profesionálním fotografem, v případě potřeby zajistí úklid nemovitosti či zvelebení zahrady. Realiťák z ulice nedokáže obstarat tyto služby, nemá za sebou silný tým a potřebné zkušenosti. 

 

Můj právník nebo právník realitní kanceláře?

 

Miroslav Fron – specialista prodeje nemovitostí

Právní zástupci mají velký záběr právní problematiky, které se věnuje. Právní zástupce spolupracující s realitní kanceláří se prodeji/pronájmu nemovitostí věnuje na plný úvazek. Díky své odbornosti a zkušenostem proto dokáže poskytnout služby na velmi vysoké úrovni.

 

Můžu prodat za co možná nejvíc?

Dr. Josef Mrňous – specialista prodeje nemovitostí

 

Jistě že ano! Pokud spolupracujete s realitním specialistou, prezentace Vaší nemovitosti může její konečnou cenou výrazně zvýšit. Moderní realitní kanceláře dokážou nejen pracovat s nabídkou a poptávkou, ale také realizovat licitační prodej. Licitační prodej umožní prodávajícímu vybírat z většího množství zájemců o nemovitost. Specialista prodeje s prodávajícím vybere kupujícího a dohlédne a hladký průběh obchodu.

Přihlašte se k odběru našich vlastních článků

Jednou do měsíce tipy a novinky e-mailem

zpracováním osobních údajů