RealExpert Success na Firmy.cz
RealExpert Success s kůží na trhu!
14. 03. 2019

RealExpert Success s kůží na trhu!

Na co si dát pozor při prodeji/pronájmu nemovitostí!

 

Některé kanceláře Vám slíbí hory, doly!  Při obchodu zjistíte, že tady něco nehraje? Realitní makléř, pro veřejnost často znamená podvodník nebo zloděj. Rozhodli jsme se změnit pohled na práci realitních kanceláří. Protože, když dělají dva totéž, rozhodně to totéž není. Podívejte se s námi pod obal naší kanceláře! Ukážeme Vám, na co si u prodejů či pronájmu nemovitosti dát pozor. Specialisté RealExpert Success ukazují, s čím se v praxi setkávají!

 

Jak poznám realitního specialistu od realiťáka z ulice?

 

Tereza Korbelářová – specialistka prodeje nemovitostí

Specialista má přehled o cenách nemovitostí a nabídce v lokalitě, které se věnuje. Účel prvotní schůzky je zjištění očekávání, představy, podmínky klienta a reálná možnost tyto podmínky splnit. Specialista konzultaci poskytne zdarma! Druhým bodem bývá ověření živnostenského rejstříku. Ať tomu budete věřit nebo ne i dnes najedete realiťáka bez oprávnění činnost provozovat. Specialista Vás pozve do své kanceláře a dopodrobna rozebere strategii prodeje či pronájmu. S realiťákem se sejdete povětšinou mimo kancelář, jeho historii prodaných/pronajatých nemovitostí stěží dohledáte! Neméně významným bodem je schopnost specialisty poskytnout Vám služby od A- Z. Nenabídne Vám pouze zprostředkování prodeje/pronájmu. Realitní specialista sjedná schůzku s hypotečním poradcem, vyřídí daně, má po ruce zkušeného advokáta, spolupracuje s profesionálním fotografem, v případě potřeby zajistí úklid nemovitosti či zvelebení zahrady. Realiťák z ulice nedokáže obstarat tyto služby, nemá za sebou silný tým a potřebné zkušenosti. 

 

Můj právník nebo právník realitní kanceláře?

 

Miroslav Fron – specialista prodeje nemovitostí

Právní zástupci mají velký záběr právní problematiky, které se věnuje. Právní zástupce spolupracující s realitní kanceláří se prodeji/pronájmu nemovitostí věnuje na plný úvazek. Díky své odbornosti a zkušenostem proto dokáže poskytnout služby na velmi vysoké úrovni.

 

Můžu prodat za co možná nejvíc?

Dr. Josef Mrňous – specialista prodeje nemovitostí

 

Jistě že ano! Pokud spolupracujete s realitním specialistou, prezentace Vaší nemovitosti může její konečnou cenou výrazně zvýšit. Moderní realitní kanceláře dokážou nejen pracovat s nabídkou a poptávkou, ale také realizovat licitační prodej. Licitační prodej umožní prodávajícímu vybírat z většího množství zájemců o nemovitost. Specialista prodeje s prodávajícím vybere kupujícího a dohlédne a hladký průběh obchodu.

Success Brokers
Autor: Success Brokers

Jsme realitní kancelář, která je na trhu od roku 2006 a věnuje se prodeji a pronájmu nemovitostí v Praze a okolí. Zakládáme si na lidským přístupu, naše práce nás baví a děláme ji srdcem. Provizi tak bereme jako zaslouženou odměnu za kvalitní a profesionální práci.

S každým klientem jednáme individuálně.  V roce 2018 jsme rošířili naše služby o zahradní úklidovou a malířskou činnost. Samozřejmostí je financovaní při prodeji nemovitosti. Skoro při každé prezentaci nemovitosti používáme moderní nástroje jako je videoprohlídka a profesionální fotograf.

Zakladatelkou je Hana Petržílková, která byla první realitní makléřkou realitní kanceláře RealExpert.

Po 10-ti letech si otevřela svou vlastní realitní kancelář RealExpert Success. Tímto otevřela první pobočku realitní značky RealExpert společně se svými kolegy a kolegyněmi. Zároveň je členem Asociační rady v Asociaci realitních kanceláří.

Záleží nám na tom, aby klientský servis byl odveden na profesionální úrovni.

Klienti jsou u nás na vždy a pouze na 1. místě.

Vzájemně spolupracujeme s realitními makléři z jiných realitních kanceláří.

Odborně se vzděláváme a doplňujeme své znalosti na realitních kongresech.

 
Slovo naší jednatelky nalenete zde Více

Newsletter

Odebírejte náš newsletter, aby Vám už nic ze světa realit neuniklo. Pokud se přihlásíte, můžeme Vám slíbit spoustu triků a tipů týkající se nejen realit a realitních novinek, ale také výhodné nabídky našich služeb. A to už se vyplatí, ne?

zpracováním osobních údajů