RealExpert Success na Firmy.cz

Exkluzivní prodej zajímavé nemovitosti, užitná plocha 1140 m2, pozemek 918 m2, Čísovice, Pha - západ, doporučujeme!

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji zajímavou budovu, která je vhodná k rekonstrukci či přestavbě, o celkové užitné ploše cca 1140 m2 a pozemkem o výměře 918 m2, v obci Čísovice, okr. Praha - západ.

Dům je vhodný k výstavbě stylové restaurace, penzionu, menšího bytového domu, ubytovny, administrativní budovy apod. Možnost spojení rodinného bydlení s podnikáním. Výměra – přízemí 357 m2, suterén + sklep 397 m2, půda 357 m2. Sklepní prostory jsou vhodné na vinárnu, sklady, apod.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod a kanalizaci, posílenou přípojku elektřiny a plyn. Dům prošel částečnými úpravami – vydáno platné stavební povolení. Plány a technická dokumentace a podrobné informace na vyžádání u makléřky.
V obci základní občanská vybavenost. Veškeré další služby dostupné v Mníšku pod Brdy – 4 km. V místě zastávka přímého autobusu a vlaku (Posázavský Pacifik) ze Smíchovského nádraží. Do centra Prahy po Strakonické spojce 35 minut jízdy autem. Turisticky atraktivní lokalita – lesnaté Hřebeny Mníšecka, mnoho pěších stezek a cyklistických tras, Štěchovická přehrada apod.

Výborná návratnost investice. Vřele doporučuji prohlídku. Více informací u makléřky.

cena: 5 690 000,-Kč

Tereza Korbelářová

realitní specialistka

tel.: 739 017 888

email: korbelarova@real-expert.cz

Fotogalerie

Kontaktní formulář