Načítání...

O nás

Jsme realitní kancelář, která je na trhu od roku 2006 a věnuje se prodeji a pronájmu nemovitostí v Praze a okolí. Zakládáme si na lidským přístupu, naše práce nás baví a děláme ji srdcem. Provizi tak bereme jako zaslouženou odměnu za kvalitní a profesionální práci.

S každým klientem jednáme individuálně.  V roce 2018 jsme rošířili naše služby o zahradní úklidovou a malířskou činnost. Samozřejmostí je financovaní při prodeji nemovitosti. Skoro při každé prezentaci nemovitosti používáme moderní nástroje jako je videoprohlídka a profesionální fotograf.

Zakladatelkou je Hana Petržílková, která byla první realitní makléřkou realitní kanceláře RealExpert.

Po 10-ti letech si otevřela svou vlastní realitní kancelář RealExpert Success. Tímto otevřela první pobočku realitní značky RealExpert společně se svými kolegy a kolegyněmi. Zároveň je členem Asociační rady v Asociaci realitních kanceláří.

Záleží nám na tom, aby klientský servis byl odveden na profesionální úrovni.

Klienti jsou u nás na vždy a pouze na 1. místě.

Vzájemně spolupracujeme s realitními makléři z jiných realitních kanceláří.

Odborně se vzděláváme a doplňujeme své znalosti na realitních kongresech.

 
Slovo naší jednatelky nalenete zde Více

Proč právě s námi?

Konzultace zdarma

Dříve než se rozhodnete prodávat či pronajímat, zveme Vás na kávu a konzultaci zdarma.

Marketing

Pro prodej za co nejvyšší cenu používáme moderní nástroje a špičkové služby.

Kompletní služby

Máme pro Vás připravené kompletní služby: Realitní, finanční, zahradní a úklidové služby

Success Brokers
20 +
let zkušeností v oboru
10000 +
klientů
6500 +
realizovaných transakcí

Nejnovější články

Jak prodat nemovitost s hypotékou?
17. 07. 2020

Jak prodat nemovitost s hypotékou?

Chcete prodat svou nemovitost a splácíte hypoteční úvěr? Kde začít? Vybrali jsme pro Vás realitní makléřku a majitelku realitní, zahradní a úklidové společnosti Hanku Petržílkovou, která vám popíše pár základních principů a informací bez kterých svou nemovitost prostě neprodáte.

Výhradní nebo nevýhradní prodej?
07. 05. 2020

Výhradní nebo nevýhradní prodej?

Přemýšlíte stále častěji zda prodat svoji nemovitost a říkáte si, jak ji prodat nejlépe a za co nejvyšší cenu? Budu nemovitost prodávat sám nebo mám vybranou nějakou realitní kancelář, která se o prodej mé nemovitosti postará výhradně? Případně dám svou nemovitost více realitním kancelářím?

Jak se změnily podmínky úvěrů v době koronavirové?
30. 04. 2020

Jak se změnily podmínky úvěrů v době koronavirové?

Pandemie koronaviru obrátila náš každodenní život vzhůru nohama. Řadě domácností kvůli nouzovému stavu rapidně poklesly příjmy a bez nich se spotřebitelský úvěr nebo hypotéka splácí velice těžko. Asi nikdo z nás nebyl připraven na to, co se teď děje. Problémy se splácením v této době mohou postihnout domácnosti i podnikatele. Vláda proto v souvislosti s nouzovým stavem a na něj navazující opatření schválilapůlroční odklad na splátky úvěrů a hypoték pro klienty finančních institucí, kteří byli nouzovým stavem postiženi. 

 

Všechny články

Reference

Všechny reference