RealExpert Success na Firmy.cz

ark

 

ÚVODNÍ SCHŮZKA

Prvním krokem a důležitým rozhodnutím je nezávazná schůzka, na které probereme postup, jak bude vypadat naše spolupráce. Co je vše potřeba, aby se Vaše nemovitost prodala za co nejvyšší kupní cenu. Makléř získá základní informace a dokumentaci. Seznámí se s Vámi i s nemovitostí a připravíme tržní odhad nemovitosti.

PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI

Doporučíme, co je potřeba provést tak, aby se zájemci o koupi Vaší nemovitosti hned při vstupu cítili pohodlně a neodradily je drobné detaily. Spolupracujeme s odborníky na homestaging a profesionálními fotografy. Natočíme video - prohlídku. Prověříme právní stav nemovitosti a pomůžeme s řešením případných problémů.

PREZENTACE

Vypracujeme perfetkní prezentaci, oslovíme zájemce z naší databáze a nabídneme nemovitost na významných realitních serverech. Nabídky pravidelně topujeme a aktualizujeme tak, aby byly v popředí a stále vidět. Zajistíme propagaci na sociálních sítích (Facebook) a nastavíme reklamní kampaň na Googlu i Skliku. Zajistíme inzerci v realitních časopisech a oslovíme i zájemce přímo v dané lokalitě. Umístíme reklamní plachtu na možné místo pro prezentaci Vaší nemovitosti.

PROFESIONÁLNÍ JEDNÁNÍ SE ZÁJEMCI

Denně komunikujeme se zájemci, organizujeme a realizujeme prohlídky, které přizpůsobíme Vašim časovým možnostem. Informujeme Vás o počtu zájemců i průběhu jednání s nimi. Každý klient si z prohlídky odnese veškerou potřebnou dokumentaci, která je třeba při jeho rozhodování o koupi.

REZERVACE NEMOVITOSTI

Jako potvrzení skutečného zájmu o koupi připravíme rezervační dohodu a zajistíme rezervaci tak, abyste měli jistotu, že k prodeji skutečně dojde. Kupující zároveň získá prostor na to, aby si připravil financování nemovitosti, které dokážeme v případě potřeby zajistit. Dohlédneme na proces schvalování úvěru. Zajistíme a doručíme bance všechny podklady potřebné ke schválení úvěru.

DOKONČENÍ OBCHODU

Ve spolupráci s advokátní kanceláří AK Mgr. Pavel Letáček, č. registrace u České advokátní komory: 10520, sídlo: Šafaříkova 785/1, Praha 2 – Vinohrady, ID datové schránky: wefgzr8 připravíme potřebnou dokumentaci včetně smlouvy o úschově kupní ceny a zajistíme úschovu kupní ceny u advokáta, v případě zájmu zajistíme bankovní či notářskou úschovu. 

Vyřídíme jednání s katastrálním úřadem a sledujeme průběh řízení. Dodáme podklady pro uvolnění kupní ceny a zorganizujeme předání nemovitosti.

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Pomůžeme při předání a případně i s převody měřidel. Připravíme předávací protokol a podklady pro správní firmu. Zajistíme odhlášení od daně z nemovitosti.

DAŇ Z NABYTÍ NEMOVITOSTI

Kupující musí do 3 měsícú podat daňové přiznaní a zaplatit 4% daž z nabyti. Toto daňové přiznání a znalecký posudek zajistíme pro kupujícího včas, tak aby nedošlo k prodlevě.

 

 

Novinky o realitách každý měsíc

Jednou do měsíce tipy a novinky e-mailem

zpracováním osobních údajů